- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
4
"Krzyczeli, że koronawirusa nie ma. Teraz dwaj antycovidowcy walczą o życie w szpitalu we Wrocławiu"
To osoby, które jeszcze chwilę temu bardzo aktywnie nas obrażały, przekonywały że Covidu nie ma, że to są jakieś spiski - mówi profesor Krzysztof Simon, ordynator oddziału zakaźnego przy Koszarowej.
to bardzo młodzi ludzie. - Akurat mieli predyspozycje genetyczne do złego przebiegu tej choroby."
tego nawet nie trzeba komentować głupota nie zna granic.
https://gazetawroclawska.pl/krzyczeli-ze-koronawirusa-nie-ma-teraz-dwaj-antycovidowcy-walcza-o-zycie-w-szpitalu-we-wroclawiu/ar/c1-15224696
0
@NaFazieHitman randomowi ludzie przysyłali smsy na ich prywatne komórki? Ciekawe
1
@wyrek Janusz nie musisz nosić kagańca nie martw się :)
0
@wyrek Widze foliarze nigdy nie spia, w kazdym newsie wietrza spisek!
3
@NaFazieHitman "Akurat mieli predyspozycje genetyczne do złego przebiegu tej choroby" Haha na akurat bo uwierzę. Proszę Cię ten Simon to też niezły Celebryta. Musisz trochę z większym dystansem podchodzić do wiadomości z prasy :)
2
@YoNoEntiendoNada jacy foliarze, nic nie napisałem, że to nie może być prawda. Jednak malo prawdopodobne wydaje sie taka rzecz jak on mówi o tych smsach. Niektórzy mózgu nie mają
1
@bartekvisca wiec chcesz powiedzieć, że Ci ludzie tam nie leżą? (:
5
@NaFazieHitman Nie wiem czy leżą czy nie a jeśli leżą to nie wiem z jakiego powodu oraz w jakim są stanie. Uważam tylko, że trzeba mieć dystans do takich wiadomości.
1
@bartekvisca Dzisiaj na największym węźle przesiadkowym we Wrocławiu ten cham skarżył się do kamer, że jest obrażany publicznie. Zapomniał tylko biedaczek dodać, że sam zachowuje się jak totalny prostak i wyzywa ludzi od bydła i baranów, bo śmią wątpić w jego cudowne porady o wspaniałych właściwościach antywirusowych bawełnianych szmatek, które można podrzeć prawie jak papier. Niech porobi przelewy owym "baranom" po kilka stów każdy i ja osobiście będę nosił porządną maskę, przez którą można swobodnie oddychać i która będzie chronić mnie i innych - obiecuję! Pewnie już od jakiejś firmy przelew na konto dostał (bo z tego, co pamiętam, na początku był antymaseczkowy jak Szumowski), to będzie miał z czego :) Albo do Sasina napiszę, on na pewno będzie miał parę stówek odpalić.