- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
6
Piękny kraj, tyle fantastycznych miejsc. Obecnie jedno z największych marzeń podróżniczych. Może za kilka lat się uda. :)
2
@ViscaBarca123 Ja z wysp bardzo chciałbym się udać na Islandię, również przepiękny kraj.
2
@Bartunek na Islandie też chętnie bym poleciał, na tydzień-dwa wynająć samochód i jeździć :3
4
@Bartunek Islandia także bardzo wysoko na mojej liście podróżniczych marzeń. Również bardzo bym chciał. Oprócz tego Hawaje, Polinezja, Kanada, Madagaskar, Kenia, Sri Lanka, Wietnam, Filipiny, Peru i oczywiście sporo miejsc w USA. A uzbierałoby się tego znacznie więcej.
0
@ViscaBarca123 Na dobrą sprawę można się rozpisywać bo jest wiele pięknych miejsc, ja właśnie chciałbym w szczególności wyspy pozwiedzać: Madagaskar, Seszele, Malediwy, karaiby itd itd :)
1
@Bartunek Fakt, u mnie taka lista zawiera około 100 pozycji. :) Liczę, że znaczną większość uda się w przyszłości zrealizować.
0
@ranger3120 Oj tak, przepiękna jest.
2
@ViscaBarca123 Tego sobie i tobie życzę, fajnie jest w spokoju zwiedzać świat i nie przejmować się niczym innym, dla mnie to jest magia.