- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 850 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 850 Culés
1
Reprezentacja Holandii szybko zatęskni za Koemanem. De Boer to będzie nieporozumienie... Z gościa do teraz się śmieją w Premier League (Crystal Palace, 1 mecz wygrany na 5 spotkań i zrzucony ze stołka) i w Serie A (Inter, 5 meczów wygranych na 14 spotkań, również zrzucony ze stołka). Jasne, Ajax już lepiej prowadził, ale to było na początku jego kariery trenerskiej, od kilku lat gość jest mierny. Może spaprać całkiem niezłe pokolenie Holendrów.
0
@Yosemite Trenowanie klubu i reprezentacji to dwa różne światy. To że de Boer nie poradził sobie w Premier League i Serie A nie znaczy, że tak samo będzie z reprezentacją.
0
@tobiasson92 No, ale to też nie oznacza, że nagle będzie jakieś objawienie trenerskie. Remis towarzysko z Meksykiem 1:1 i wczorajszy remis z Bośnią 0:0 w Lidze Narodów. No, piękny start. O ile ten mecz z Meksykiem to pół biedy, bo towarzyski, o tyle z Bośnią powinni wygrać.
0
@Yosemite 2 mecze. Poczekaj z podsumowaniami chociaż do Euro, bo jest to co najmniej śmieszne.
0
@arasz1819 Dwa mecze, ale również biorę pod uwagę poprzednie drużyny, które trenował. Niby to nie to samo, co reprezentacja, ale raczej do optymizmu daleko. Miejmy nadzieję, że tymi wynikami - głównie na Euro się obroni, bo całkiem przyjemną kadrę mają Pomarańczowi.
0
@Yosemite Z oceną de Boera wstrzymałbym się kilka miesięcy. Wtedy będzie można coś powiedzieć. Brzęczek miał wejście z kopa, a jak gramy obecnie, beznadziejnie. Mancini z kolei miał kiepskie wejście, ale drużyna robiła progres z każdym meczem.
0
@tobiasson92 Napewno będzie mieć większe szanse na sukces nic poprzednicy, bo w Holandii na nowo się robi bardzo dobra generacja zawodników. Poprzednicy nie mieli tyle szczęścia, bo generacja Robbenów, Snejderow, Van Persich i wiele innych się skończyła po Mundialu w Brazylii i musieli czekać kilka lat na nowe pokolenie.