- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1015 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1015 Culés
2
Nie siedzę dziś na forum cały dzień, także nie miałem okazji odpowiedzieć na pytania @Barcelismo dotyczące linka. Tak, zobaczyłem to w najpopularniejszym komentarzu pod postem, więc do głowy by mi nie przyszło, że ktoś może manipulować w takim momencie, w tak tragicznej sytuacji. Moja wina, nie sprawdziłem.
Lekcja z tego taka, że zawsze warto swoje źródło zweryfikować poważnie, a nie ufać komuś w ślepo. Co do pandemii zdania nie zmieniam. Istnieje, to oczywiste, sam mam znajomych, którzy na to chorują, jedni bezobjawowo, drudzy znacznie mocniej, jednak wirus nie zniknie, a my za ten czas zdążymy zbankrutować. Powinno się chronić osoby szczególnie zagrożone. Wiadomo, na przykładzie nauczyciela, który jak zapewnia jego kolega (wypowiedź wklejał niżej kolega) może się trafić każdemu, jednak nie da się ukryć cytując za ministrem zdrowia, że najbardziej narażeni są ludzie starsi. Młodzi z ogromnym procencie przechodzą do bardzo delikatnie. (a jakie i czy w ogóle będą skutki tego za kilka lat nie wie nikt)
"Mówił, że seniorzy zarażają się głównie przez kontakt z osobami młodymi. Zaapelował też do osób starszych. Zostańmy w domu, jeśli nie musimy wychodzić, przeczekajmy ten okres. Prawie połowa osób, które są w szpitalach, to osoby w wieku 60 plus, a 80 proc. osób, które są w tej chwili na respiratorach, to także ten przedział wiekowy"
https://www.tvp.info/50293870/i-tak-wszyscy-sie-zakazimy-wiceminister-zdrowia-komentuje-popularna-teorie
1
@MESSIah16 Kolejna potyczka na LR widzę :D *Karta Walk FAME MMA poszerza się*
1
@MESSIah16 Bo tak naprawdę nigdy nie wiesz jak przejdziesz tego Covida.To ze jesteś młody to nie znaczy że jestes nieśmiertelny.
2
@MESSIah16 Nie dublujcie tematów. Bijecie się w innym miejscu :)
0
@Azi chciałem odpowiedzieć u góry, żeby nie było, że unikam :)
@Encore jasne, ja mam tego świadomość, możesz mieć pecha i być w tym stosunkowo niewielkim % ludzi młodych, którzy przejdą go gorzej.
0
@MESSIah16 pisz w dyskusji, a nie nowa tworzysz.
4
@Rewolucja123 Jest i On Walker Strażnik La Rambli :)