La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

1

Wszystko otworzyć i prawo dżungli, słaby musi odpaść...prosta receptura na wirusa

1

@Rudi35 mniej umrze ludzi niż teraz..
Taka prawda

konto usunięte

1

@michal26 umieraloby po 200-300 na dobę przez 3-4 miesiące a potem znaczna część społeczeństwa nabralaby przeciwciała i na wiosnę byśmy się cieszyli normalnym życiem. Tak to będzie umierało po 50 na dobę przez najbliższe dwa lata + zniszczona gospodarka :)

1

@Rudi35 jeśli już nie liczycie się z ludzkim życiem, to wytłumaczcie mi tylko jedna rzecz. Zamknięcie siłowni i basenów uważacie za zamordowanie gospodarki, to jak nazwalibyście sytuację, w której 30% ludzi nie stawia się w pracy? Bo są chorzy, bo zajmują się chorymi albo zwyczajnie nie są oświeceni jak Wy i się boją? Zapanowałby chaos, bo z dnia na dzień stawałyby fabryki, huty i inne zakłady, które stawać po prostu nie mogą. Bierzecie to wgl pod uwagę pisząc bzdury o całkowitym zniesieniu obostrzeń?

0

@Nieznajomy
Właśnie my chyba jako jedyni myślimy o chorych na co innego niż covid.
Najważniejszy jest PRZEKAZ MEDIALNY. Jeśli media nie przestaną straszyć, to będzie paranoja i panika, czyli to co mamy teraz.

Musimy też wyedukować ludzi, że test pozytywny to nie wyrok i nie powód do kwarantanny, czy l4...

0

@michal26 jeśli dziennie będzie umierać powiedzmy 600 osób, uważasz że jak w wiadomościach powiedzą, że wszystko jest w porządku to ludzie uznają, że ok faktycznie nic mi nie grozi, idę do pracy zarazic kolejne osoby chociaż mam pozytywny wynik? Wybacz ale to jest niewykonalne

0

@Nieznajomy 600 osób dziennie? Na Covid? Nie ma nawet takiej opcji. Jak będzie na Covid umierać 100 osób dziennie to będzie cud. Obecnie umiera 3-5 osób dziennie na Covid...
O czym my w ogóle mówimy.

0

@michal26 okej, jak gadasz takie dyrdymały to dalej z Tobą dyskutował nie będę. Bez odbioru

0

@Nieznajomy
Ja dyrdymały?
To są oficjalne komunikaty z MZ..
Dzisiaj według MZ zmarło 7 osób przecież.

0

@michal26 nie, dzisiaj według MZ zmarło 91 osób. 60 letni ludzie z cukrzycą / nadciśnieniem mogliby żyć jeszcze wiele lat gdyby nie ta choroba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?