La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

konto usunięte

7

Lubicie Rona? Dla mnie to chodząca nuda, i do tej pory nie mogę przeboleć, że Hermiona się z nim hajtnęła.


4

@koziar chcieli pokazać, że każdy w życiu ma szanse, nawet rudy.

konto usunięte

3

@koziar Raz,że jest Rudy dwa jest megaaa wkurzającą postacią. Szkoda,że nie umarł już wolałem Freda :X

konto usunięte

1

@D10SLEO Tylko ten rudy był wyjątkowo przyj***ny.

0

@koziar Przez 3 pierwsze części w porządku, potem irytował coraz bardziej :v

1

@koziar Hermiona była bardziej wkurzająca. Sztywne podejście do nauki, zasad i ogólnie wszystkiego. Do tego pełne zazdrości podejście, jeśli ktoś był w stanie osiągnąć lepsze wyniki od niej(HP i eliksiry w 6 części).

A Ron to niby fajtłapa życiowy, ale w sumie kreująca wokół siebie lepszą atmosferę. I przede wszystkim osoba prowadząca ciekawsze życie. Z Hermioną nawet jak cofniesz się w czasie, to głównie po to żeby się uczyć...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?