- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1609 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1609 Culés
4
Ramblowi przyjaciele pomóżcie.. Jakiś sposób na szybkie odzyskanie węchu i smaku podczas kataru. Jutro mam rocznicę związku, dziewczyna zobowiązała się zrobić przepyszną kolację i chciałbym skorzystać z jej uroków, a zapowiada się na jedzenie na siłę :/
2
@Mario96w Coś ostrego sobie zjedz. Ja pamiętam miałem zatkany nos w cholerę kiedyś, kupiłem mega ostrego kebsa i z automatu przeszedł mi nawet ból gardła i katar xD
2
@Mario96w u mnie starter pack wygląda zawsze tak samo:
- gripex/paracetamol
- czosnek, miód, ciepłe mleko
- tymsal do psikania na gardło
Pomaga :)
3
@kerouac miodek i czosnek polecam
1
@Mario96w nie dobijaj mnie. :(
7
@Mario96w Polecam tabakę na zatoki, serio mi pomaga a mam skrzywiona przegrodę i problemy poważne z zatokami prawie każdego dni
0
@MensculinVeB ja tak samo, tylko szkoda że tabsy nie działają, a co bierzesz?
0
@MensculinVeB Może być biała beztytoniowa? Bo tylko taką mam pod ręką ^^
1
@D10SLEO https://www.snuff.me.uk/proddetail.asp?prod=PGA
Moja ulubiona, raczej z tych łagodniejszych ale zdecydowanie wystarczająca :)
@Mario96w
Byle miętowa choć sam używam tytoniowej, Ja „wale” rano i na długo spokoj, żeby się nie uzależnić po przestaje działać ponoć :p
0
@szela1899 Spróbuję jakieś chili jak nie przejdzie :D
0
@kerouac @Encore Czosnek i miodzik wiadomo podstawa ^^
1
@MensculinVeB Stary dobry Apricot, aż się czasy gimbazy przypomniały ^^
3
@Mario96w Jak byłem mały to brałem czosnek ale dlatego że rodzice kupywali mi klocki Lego. Taka tam ciekawostka.
1
@Mario96w Mam dla Ciebie rozwiązanie, a mianowicie CHRZAN
1
@MesQueUnClub_87 O tak, krzan na kanapkę wleci na śniadanko ^^
1
@Mario96w srebro koloidalne