La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1394 Culés

0

Gamer fajnie, tylko musi poprawić stójke i parter to będzie git xDD
Niby szkoda go bo Polak, ale za to jak brakowało mu dystansu na trash talk Parke (wymaganie przeprosin, nie podawanie ręki xD ) to jednak nie szkoda. Przecież taki Conor by go zjadł na konferencji.
Oby teraz zmądrzał i poszedł do lepszego teamu, bo pomimo porażki zastrzyk gotówki dostał srogi. Tak więc kasa, żeby otoczyć sie dobrym sztabem jest, a nie tym youtuberkiem z krs w narożniku co powie, że przegrał niezasłużenie i poklepie go po plecach.
Walka była dobra dlatego myśle, że Gamer dostanie drugą szanse, mam dziwne przeczucie, że wyglądał tak słabo fizycznie bo wreszcie musiał zejść z bomby, w krs jak wiadomo testów nie ma i prędko nie będą.

0

@szymon6847 jemu najbardziej brakuje siły ciosu

1

@insp1re Zszedł z bomby to nagle stał sie słaby fizycznie, dobrą techniką sie bronił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?