La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

8

Mam wrażenie, że jak Neuer jest w formie, to żaden z bramkarzy nawet nie ma startu do kolesia.

6

@Homeopata8989 Bo tak jest.

0

@Encore prawda Ter Stegen formą go doganiał jak była ta dyskusja o nr 1 w Niemieckiej reprezentacji, ale odkąd Barca zaczęła dawać dupy od 3 sezonów to kiszka wyszła z wejscia na top1 i Neuer rządzi :s

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@NaFazieHitman Marc mial bardzo dobry 1 sezon EV i dobry 2 sezon za EV, w 3 troche wygladal jakby sie sypac zaczal i gral troche ponizej oczekiwan, po przyjsciu Gmocha kompletnie sie posypal.

2

@Rewolucja123 kur*a gmocha xDDDD wyplułem kanapkę xD

0

@Homeopata8989 @Encore @NaFazieHitman Do tego kazdy do ktorego sie go porownuje w bezposrednim starciu dostaje oklep. Dyskusja o tym kto powinien strzec bramki reprezentacji po czym Marc dostaje 8, teraz Oblak 4. Oczywiscie wiadomo ze wina bramkarza w tym znikoma bo gra cały zespół, ale wynik idzie w świat czym kończy dyskusję...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?