- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
7
Policja użyła gazu wobec demonstantów
20
@Chakalaka ale jakoś dziwnie mam wrażenie, że to nie Policja zaczęła xD
4
@michal26
Tak, jasne. Gdyby to były demonstracje pro life to byś napisał, że policja zaczęła.
8
@Chakalaka szkoda że pocięte to wideo, bo ciekawe co się działo wcześniej :P
1
@michal26 oczywiście że nie policja, zebrało się kilkanaście osób bliżej i zaczęli się przepychać
1
@Chakalaka A Ty byś napisał że prolife zaczęło? :D
Komentarz usunięty
1
@Chakalaka to się, aż przykro oglada. Kaczafi pstryknie i milicja robi co tylko wodzu się zachce
2
@Explode no ale co mogło się dziać ? Ludzie wyszli na ulice i tyle. Okrzyki hasła wulgaryzmy i wylewanie słusznych żali. A co Ty myślałeś ? Ze wcześniej byli razem na gofrach czy jak?
7
@Chakalaka Bardzo dobre działania policji. Prewencja na tym właśnie polega. Duszenie ognisk w zarodku poprzez skoordynowane łapanki osób najbardziej agresywnych. Żeby nie było - tak samo kibicuje policji w przypadku starć z narodowcami, lgbt czy innymi agresorami. Traktuje nie o całości, a o wspomnianych prowodyrach.
4
@DaPi Jeżeli bierzesz się za komentowanie takich tematów to doucz się i spójrz na sytuację szerzej. Ogniskowanie napięć niczemu nie służy i podobnie pisałbym gdyby kibole czy inni protestujący atakowali Tuska. Policja jest od zaprowadzania porządku, a to nielegalne zgromadzenie nie służy porządkowi. Skończ strzelać populizmami, bo slabo to wygląda.
0
@kerouac przecież z tymi zgromadzeniami to dali właśnie chociazby na takie sytuacje. Wiedzieli, ze dzisiaj będą dymy w wwa. Policja jest tak bardzo od zaprowadzania porzadku, ze wola sobie spisać chłopaczków lat 17, ze sobie browarka walna, albo papierosa pala i na komendę ich za to brać, a jak się jakaś patologia leje to w większości przypadków się boja podjechać. Nie mów mi, ze tak nie jest, bo tak jest. Sytuacje, w których zachowują się jak POLICJANCI, to jest to mniejszość i wyjątki
0
@kerouac i oni są najodważniejsi jak stoją w kilkudziesięciu w kaskach, z palami i tarczami oraz jak trzeba zaatakować nieuzbrojonych obywateli
0
@DaPi No dobrze, jakiś, jakikolwiek dowód na poparcie zarzutów? Czy "bo tak"?
0
@Chakalaka A czemu akurat pro life? xD To akurat bardzo spokojne towarzystwo jest. Jeśli by byli np. kibole, to też uważam, że jest spora szansa, że to protestujący zaczęli.
Rolników jakoś nie pałowali i raczej pałować nie będą. Inna grupa, inna charakterystyka grup.
0
@Mat_Cat Poczekaj. Chcesz mi powiedzieć, ze tylko z powodu okrzyków policjant zdecydował się na użycie gazu?
Nie w dzisiejszych czasach. Tam musiał nastąpić kontakt fizyczny. Ktoś musiał czymś rzucić i dostał.
Słabe jest to, że taki Kaczor ma cały kordon policyjny, bo przywłaszczył sobie całe Państwo, ale tutaj akurat idę o zakład, że to nie Policja zaczęła burdy.
0
@kerouac wiem, bo widzę jak chociazby u mnie w mieście to wyglada. Większość z nich, to nie wiem co robi w tym zawodzie. W poniedziałek zaczęli krajówkę remontować u mnie w mieście i dosłownie każda ulica była zakorkowana. Z jednego na drugi koniec miasta (jakieś 5km) zajmowało nawet 3h na przejechanie. Co robiła policja? Siedziała na komendzie, albo była na wsiach w powiecie, zamiast kierować ruchem, bo po co.
Kiedyś znajomi po osiedlu samochodem jechali i dodali lekko gazu i akurat jechał patrol. Zaczęli jechać za nimi i kazali się zatrzymać. Gdy się zatrzymali, to kazali im wysiąść i przeszukiwali ich i samochód w poszukiwaniu marihuanen. Nawet w skarpetki zajrzeli. Za co? Za to, ze gazu dodali, gdy nawet nie widzieli, ze policja przejeżdża obok?
Wiedza kto dilluje w mieście i nic nie robią, tylko normalnych ludzi zatrzymują i problem robią.
Raz stoję na takim drugim osiedlu, przejeżdża policja, zawrócili i pojechali. Po chwili gosciu ok 30 lat wyglada przez balkon w połowie rozebrany i się pyta czy pojechali. Ja mu krzyczę, ze tak i chciał żebym podszedł. Ja oczywiście odmówiłem, to chciał już schodzić do mnie. Gdzie policja była? Tak jak wcześniej napisem. Przyjechali, zawrócili i pojechali. Wiedza kto, wiedza gdzie mieszka i nie potrafią tego ogarnąć od tylu lat.
Raz brat z kolegami stali i piwo pili, policja podjechała i zaczęła ich spisywać, gdzie jakieś max 100 metrów dalej jakieś typki się bili. Podjechali? Nie.