- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1017 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1017 Culés
3
Ten zamordyzm policji mnie przeraża. Powinni pozwolić manifestantom potęgować złe nastroje. Konflikt musi eskalować, psychologia tłumu i wzajemne napędzanie wyzwiskami do niczego nie doprowadzi. Przecież nigdy jeszcze tak się nie zdarzyło.
2
@kerouac ale kto do takich sytuacji doprowadza? Partia rządząca. Siedzą, niszczą kraj i społeczeństwo na każdej płaszczyźnie i maja czelność mówić, ze jest okej. Sorry, ale ja się nie dziwie akurat w tym przypadku protestującym. Już nie raz swoimi decyzjami skrzywdzili wiele osób, i co? Teraz czas na kolejne?
3
@DaPi Policja nie jest od oceniania sytuacji w kraju. Mają nie dopuszczać do ogniskowania napięć. A z tym dramatyzowaniem się wstrzymajcie. Lockdown wprowadzili Czesi, Irlandia, obostrzenia są we Francji, na Słowacji i w wielu innych krajach.
Zgadzam się z tym, że to głupota i działanie wbrew logice, ale w tym wszystkim zachowujecie się jak bezmyślna masa. Oddzielcie emocje i oceniajcie sytuację racjonalnie. Jeśli piszesz, że ta władza niszczy ludzi to rzuć konkretny przykład, a nie, że przedsiębiorcy bankrutują. Przykłady.
0
@kerouac Hola hola jaki zamordyzm? Bez przesady, to że kobietom nie podoba się decyzja TK i polityka PiS- nie oznacza że można zachowywać się agresywnie niszczyć mienie czy zakłócać porządek. Czemu policja jest winna? Skoro ktoś przekracza granice, policja reaguje. Kropka i tyle
0
@prucnalkam To była ironia. Jak najbardziej popieram działania policji.