- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
2
Idąc logiką, że nie ma się o co spinać bo zawsze można wyjechać za granicę to nie powinniśmy protestować przeciwko jakimikolwiek działaniom rządu. Przecież zawsze można wyjechać nie?
0
@barcelonistka1899 Można pojechać na zabieg aborcji i wrócić tego samego dnia, a jak np. trzeba by jechać do pracy za granicą, to na dłuższy okres, więc to nie jest taka sama sytuacja.
2
@barcelonistka1899 idąc wprost za logiką, to wybraliśmy (celowo piszę jako my- większość ) tych szaleńców i to po raz drugi przygniatającą większością, więc nawet jeśli uchwaliliby, że wszystko co wydalimy powinniśmy zjadać, bo to też życie, to sami sobie to wybraliśmy i protestować nie ma co... tak właśnie fatalna jest demokracja i zawsze wtedy można ewentualnie wyjechać.
4
@Bartek22 Ale nie wiem dlaczego niektórzy wyśmiewają próby zmiany na lepsze. Dlaczego, gdy dowiaduję sie, że moje wyczekiwane dziecko jest chore muszę jeszcze myśleć o nielegalnej aborcji za granicą? To nie jest normalne.
4
@Bartek22 Nie no możesz sobie jeździć do pracy za granicę i wracać po pracy do domu. Jak już tak idziemy na całość to czemu nie. Po co ma cokolwiek być legalne w Polsce, przecież można wyjechać
0
@barcelonistka1899 Ja nie mówię czy jest normalne czy nienormalne. Chciałem tylko zaznaczyć, że nie można porównywać takich dwóch sytuacji.
@Bykunn Wiem, ze ludzie twojego pokroju bardzo łatwo się emocjonują w tych sprawach, jednakże nie napisałem nic, co nie byłoby zgodne z prawdą. Nie napisałem nawet nic kontrowersyjnego. Nie odnoszę się do ostatniego zamieszania. Mówię tylko, że wyjazd jednodniowy na zabieg aborcji za granicę wiąże się z mniejszymi zmianami w życiu, niż kilkumiesięczny lub kilkuletni wyjazd do pracy.
Odpowiedziałem konkretnie na konkretne pytanie.
0
@Bartek22 Ale jak najbardziej ale nie trzeba wyjeżdżać do pracy na kilka miesięcy czy lat. Można na 8 godzin i wrócić
0
@Bykunn Jak chcesz przewalić zarobione pieniądze na codzienne wyjazdy do domu, to pewnie że można.
Sprytne odwrócenie kota ogonem Byku.
0
@Bartek22 Gadasz bzdury to Ci odpowiadam na śmieszno. Kto w ogóle może użyć takiego argumentu? Nieważne jakie prawo będzie u nas, bierzesz dwa koła, jedziesz do Czech i załatwione... No kto tak myśli k***a
0
@Bykunn Gdzie powiedziałem bzdurę?
0
@Bartek22 "Można pojechać na zabieg aborcji i wrócić tego samego dnia" Myślisz że to tak działa? Serio? i uważasz że pisanie czegoś takiego to nie jest bzdura?
0
@Bykunn No można pojechać na zabieg i wrócić tego samego dnia. Nie wiem co w tym dziwnego i odkrywczego.
0
@Bartek22 masz świadomosc ile trwa przygotowanie takiego procesu, kobiety i opieki po? To nie jest usunięcie zęba xD
0
@SelloutCrowd Tak, mam tego świadomość, jednakże kwestia samego zabiegu to jeden dzień.