La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 716 Culés

4

Różnica między Realem a Barceloną?

Od wprowadzenia VARu Real nic nie wygrywał. Zdiagnozowano więc gdzie leży problem, wprowadzono poprawki i efekty widać w zasadzie od wznowienia rozgrywek w czerwcu. Na poziomie ligowym bo UEFA to trudniejszy orzech do zgryzienia.

Barcelona wygląda słabo w zasadzie już 6 kolejny sezon. Przy czym 3 naprawdę źle. Problem został zdiagnozowany: Bartomeu i jego kompania. I jakie wprowadzono rozwiązanie? Dwa: wymiana trenerów i przyklejenie zadka do fotela - bardzo, bardzo mocnym klejem.

0

@Azi taki mocny ten klej ze wywali ich jeszcze w tym roku a najpóźniej w połowie przyszłego.

0

@AlwaysBlaugrana To 3 lata za późno. Już przed przejęciem zespołu przez EV wiadomo było że Bartomeu stanowi problem. Neymar go nazwał nawet po imieniu. Wtedy jeszcze udawało się maskować tragiczne zarządzanie klubem ale miarka się w końcu przebrała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?