La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

1

Chciałbym skrytykować mocno Koemanna, ale trzeba mu dać czas. Nie wszystko da się poukładać w 2 czy 3 miesiące. Poza tym nie ma tych zawodników o których prosił, ale jedno musi zrobić już teraz. Jeśli nadal będzie grał na wymagających i szybkich rywali Busim oraz parą stoperów Pique - Lenglet to wynik dzisiejszy niestety będzie się powtarzał, a przecież w następnym tygodniu mecz z Juve...

0

@Pilka_jest_okragla Problem w tym, że Busi dzisiaj w 1 połowie napewno był szybszy od De Jonga, który niedość że krył pustą przestrzeń, to zaliczył 3 truchty do obrony, z czego przy 1 padła bramka i później nie miał sił wrócić się za swoim piłkarzem, którego nie ogarnął Busi.

0

@Rewolucja123 Tak był szybki, że odpuścił kompletnie przy golu Valverde, bo wiedział, że na rowerze by go nie dogonił. Już nie ma co, pisać o tej porażce dajcie pracować Koemanowi.

1

@daniel32778 Ale Koeman i tak tego nie czyta, a ja dzielę się moją opinią na temat meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?