La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

5

Zaczynam się zastanawiać nad tym co musi się wydarzyć aby Busquets przestał grać.
Wolny, anemiczny, popełniający błędy, niedynamiczny pomocnik.
Wydawało mi się, że będziemy mieli problem z brakiem napastnika. A mamy problem z brakiem pomocnika w systemie 4-2-3-1.
Vidal byłby idealny moim zdaniem. Biegał za czterech. Walczak.
Szkoda strasznie.

0

@jacobFCB Myślę, że po prostu musiałby ktoś przyjść. Zarząd zapewnił Pjanica, który jest takim samym człapakiem jak on.

0

@jacobFCB żeby chudy nie grał musiałby być kontuzjowany. A tak w ogóle uważam że Busquets powinien odejść z Barcelony.

0

@jacobFCB może by spróbować tego Roberto w parze z Jongiem, zamiast Busiego?

0

@Uukasz_93
Tylko obecnie jeszcze bardziej człapie mde Jong - więc jest 3 człapaczy na defensywnym pomocniku.

0

@jacobFCB
Chociażby w tym spotkaniu łącznie więcej zawalil de JOng, grał przewidywalnie, zwalniał wiekszośc akcji, holował piłke i wdawał się w niepotrzebne dryblingi, przy pierwszej bramce człapał do obrony przy trzeciej Modrić "był" jego zawodinkiem. Busi zawalił bardziej pierwszą bramkę, ale ogólnie nie grał gorzej od Holendra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?