La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

25

Jako naturalny stoik wielce żałuje że znaczna większość ludzi nie ma umiejętności rozdzielenia emocji od własnych wniosków i przekonań. Było to wielokrotnie już przytaczane przez różne znamienite osobistości więc tylko powtórze - w obecnych czasach największą epidemią są emocje i to jak zostały przeistoczone w broń masowego rażenia.

2

@don'T.R.I.P.e Kurła w punkt kolego. Jaką mam bekę widząc jak dorośli ludzie się podpalają, gdy tylko zobaczą, że ktoś ma odmienne zdanie, często nawet mocno obiektywne z szerszym spojrzeniem na rzeczywistość. To jest nasz problem jako ludzi, często nie potrafimy, a wręcz nie chcemy zrozumieć czyjegoś punktu widzenia i przyjąć go za część prawdy. Widzimy tylko swój zas*** czubek nosa, a nasze ego nie pozwala żeby to ktoś inny miał racje i stąd bierze się bulwers. Rząd tylko wykorzystuje ten fakt i każe ludziom się bić między sobą w imieniu jednych bądź drugich, to jest właśnie demokracja :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?