- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 627 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 627 Culés
7
Nie lubię plotek, dlatego staram się ich nie umieszczać, ale te słowa Romero myślę, że są prawdą. Każdy z kandydatów na prezesa raczej ma swego człowieka na ławkę. Font od początku wskazuje oczywiście na Xaviego, Jordi Farre ma nadzieję, że jak wygra to sprowadzi Kloppa, a Laporta zapowiada powrót Pepa. Pewne jest więc to, że jeśli Koemann nie odniesie z zespołem jakiegoś sukcesu, a gra i wyniki będą słabe, to jego przygoda szybko może się z Barcą zakończyć. Nie ma oczywiście łatwego zadania, bo przyszedł w trudnym czasie, nie dostał tych wszystkich zawodników, o których prosił, jednak moim zdaniem, nawet na dziś ma wystarczająco mocny skład, aby bić się o mistrzostwo i pierwsze miejsce w grupie LM. Zobaczymy jak jego historia się potoczy. Nie byłem zwolennikiem jego osoby na trenera, ale należy dać mu czas i być może 1-2 zawodników w styczniu, a wtedy będziemy mogli go w nieco obiektywniejszym świetle ocenić. Tak czy owak życzę mu jak najlepiej, ale raczej siedzi na coraz gorętszym stołku.
2
@Pilka_jest_okragla W Barcelonie nie da się spokojnie pracować. Kibice chcą jednocześnie rewolucji w składzie i poprawy wyników. Takie cuda się nie zdarzają.
Co do Koemana to dziwię się że podjął się tego zadania bo to był chyba najgorszy możliwy moment. Wybrany przez znienawidzony zarząd, z perspekrywą że za chwilę w klubie rządzić bedzie ktoś promujący zupełnie innego szkoleniowca. Do tego podłamana i podstarzała drużyna w której trzeba przeprowadzić rewolucję w składzie. Mission impossible.
1
@Pilka_jest_okragla Holender trafił do Barcelony w najmniej odpowiednim momencie, natomiast tak naprawdę jego dalszy los jest głównie w jego rękach. Jestem pewien, że żaden z potencjalnych kandydatów na nowego prezydenta nie zwolniłby trenera, który wyciągnąłby drużynę z dołka i tchnął w nią nowego ducha. Nawet Font już sprostował swoją wypowiedź.
0
@Pilka_jest_okragla Benedito byłby najlepszym kandydatem, jako jedyny robił coś przeciwko nim, ale nie jest wystarczająco medialny, by wygrać, czuję powrót Laporty, albo Font.