La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

0

Ciekawe, jak będzie wyglądać sprawa ze sponsorami. Czy nowy zarzad będzie chciał zerwać współpracę z Rakutenem, Cuprą, Beko itd. i załatwić "swoich", czy jednak będą dalej współpracować.

konto usunięte

1

@PatrychoO Zerwać raczej nie mogą bo obowiązuje kontrakt. Nie mogą sobie z dupy zerwać kontraktu z Rakutenem. Raczej wypełnia umowy i później się zobaczy.

1

@MaTt_BarcaFan w sumie to miałem na myśli. Zerwać pewnie mogą, ale nie byłby to najlepszy start zarządu, żeby płacić wielkie pieniądze za zerwanie umów.

1

@PatrychoO Niech współpracują dalej. Nie ma sensu teraz tracić pieniędzy na zrywanie podpisanych umów. Rakuten, Cupra i Beko dostarczają fury pieniędzy :)

konto usunięte

1

@PatrychoO Noo o tym piszę. Jak zerwą umowę to będą musieli zapłacić gigantyczne odszkodowanie. Nie widzę w tym sensu.

1

@fcbarcafan19 i są to moim zdaniem fajni sponsorzy. Całe to Rakuten TV, reklamy Beko itd.

1

@PatrychoO Rakuten też dostarcza nowych fanów Barcelonie w Azji, bo to taki japoński amazon jest i robią wiele akcji związanych z klubem.

2

@PatrychoO nie wiem ile jest przekrętu we współpracy z Beko, Cupra, PESem czy Rakutenem. Jeżeli pieniądze są dobre i na zdrowych zasadach to nie ma co zmienić, jednak uważam, że jest tysięcy sponsorów na tynku którzy mogli by wielkiej Barcelonie dać więcej. Liczę,że zarząd będzie chciał zrobić wszystko żeby zarabiać jak przystało na najlepszy klub

0

@jeyx77x Wolałbym współpracę z Miele, Lambo i z Netflixem ale co poradzisz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?