La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

konto usunięte

0

Patrzę w oceny po meczu,a tam Antek 5,5serio,aż tak słabo zagrał waszym zdaniem?;)

2

@Barca1992 Zagrał na 6. W proowaniu z innymi meczami, był aktywny, miał częściej piłkę. Szkoda tylko zmarnowanych setek

1

@Barca1992 moim zdaniem na 6 na pewno zagrał.

Swoją drogą- jak go krytykuję, tak już mi go zwyczajnie szkoda. Nie chce wpaść ta piłka za groma do siatki...

konto usunięte

3

@Barca1992 Nie zagrał źle, nawet dobrze tylko ludzi pewnie razi ten jego kiks przy strzale.

4

@Barca1992 Chciałbym żeby przy wystawianiu ocen użytkownicy musieli napisać chociaż krótki komentarz na uzasadnienie takiej oceny jaką wystawiają każdemu piłkarzowi. Potem redakcja publikuje w artykule najlepsze kwiatki a my mamy ubaw po pachy.

1

@Barca1992 Póki co mam 35 minut za sobą i na taką ocenę, no może 6, bo jeszcze dobra gra bez piłki zasługuje, ale im dalej w las tym lepiej. Teraz mam e-lekcje w college, a jak skończe pierwsze 2 godzinki, to od razu biorę się za reszte meczu.

0

@Barca1992 moim zdaniem zagrał dobrze. Powinien mieć dwie bramki, ale słupek i zmarnowana setka.. No brakowało centymetrów. Bardzo dobry w pressingu i grze zespołowej, trzeba mu przyznać, że to po jego pressingu Messi w pierwszej minucie miał dobrą sytuacje, później wywalczył piłkę gdy Messi wypuścił Dembele w dobrej sytuacji (tam też Antek mógł strzelić), powinien mieć asystę piętą gdy poklepał z Leo (strzał Messiego nieceny) i jeszcze jedno dobre podanie w pole karne do Pedriego przecięte przez Bonucciego - tak na szybko podsumowując jeden z lepszych meczy w Barcy - brakowało wykończenia u niego i u kolegów bo mógł skończyć ten mecz z 2-3 bramkami i 2 asystami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?