La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

0

Swoją drogą to bardzo wymowne, że Koeman nawet nie dał zagrać Puigowi wczoraj i z Węgrami. Pewnie debiut w LM zaliczy chłopak w 2040 roku.

4

@Coutinho007 Z tego co pamiętam to Koeman już wspominał, że będzie trudno wywalczyć miejsce w składzie dla Puiga, więc nie liczyłbym na jego debiut w LM. Mógł pójść na wypożyczenie i pokazać swoją jakość, ale nie chłopak woli ciągać się z wiatrakami w Barcelonie.

2

@Coutinho007 W ogóle nie zaliczy debiutu w LM bo go nie ma gdzie ustawić.

0

@MesQueUnClub_87 Mógł za np Pedriego go wpuścić a wpuścił Braitha i Firpo :D

0

@4drian0 Ale żeby 29 letni Crack z Leganes częściej wchodził z ławki? :D

1

@Coutinho007 Z tym Braithem to już faktycznie by mógł dać sobie spokój, chłopa trzeba spylić przy pierwszej lepszej okazji.

2

@Coutinho007 Spokojnie Martin się jeszcze rozwinie :p on jest jak wino.

0

@MesQueUnClub_87 Koeman zachowuje się czasem tak jak by na serio danie tego Puiga równało się z wybuchem bomby atomowej, o Aleñii nie wspomnę bo niby chciał żeby ten został i nawet minuty nie dostaje.

3

@Kwiatek67 Odpali jak Diesel na zimę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?