La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

7

Oby jak najwięcej grał.


2

@Coutinho007 Bośniacki maestro

4

@Encore Nasz najlepszy obecnie pomocnik. Fakt nie opinia.

1

@Coutinho007 szkoda, że tak późno trafił do Barcy bo Pjanić jest skrojony pod styl Barcy tak samo jak Coutinho. Z Pjanić'a i Coutinho będziemy mieli jeszcze dużo pożytku tak czuję.

2

@Piotr,1985 On powinien zamiast Gomesa trafić w 2016..

0

@Coutinho007 Tylko, że w 2016 był jeszcze Iniesta i Rakitic, który do końca ery Enrique grał dobrze. Później u Valverde był jednym z najsłabszych. Według mnie w sezonie 2017 2018 powinien przyjść za Rakitica. Rakitic powinien odejść do Juve i powinna być wymiana Pjanic-Rakitic.

1

@daniel32778 Ale Rakitić nie był rozgrywającym tylko Box2Box, Pjanić to był bardziej człowiek od rozegrania a Andres już wtedy późną jesień kariery miał. Xavi odszedł A Rakitić nie był pomocnikiem w jego stylu nigdy i dużo bliżej Bośniakowi było do takiej roli a od Gomesa lepiej pasował do Barcy i już wtedy był dużo lepszym zawodnikiem.

0

@daniel32778 No i była sytuacja w 2016 że miał tu przyjść, ale zdecydowali się ostatecznie na Gomesa, czyli oczywiście źle zrobił i i nie wiem czy to Lucho tak postanowił czy co ale strasznie dużo tych transferów było za Lucho nieudanych i nieprzemyślanych jak Touran np czy Gomes.

0

@Encore Trochę szkoda, że tak późno, ale mam nadzieję, że da nam sposób i będzie więcej niż ostatnio grał bo takiego pomocnika trzymać na ławie to grzech.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?