La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

17

Tak jak na początku się cieszyłem, że Puig jest cierpliwy i nie myśli o zmianie otoczenia tylko spokojnie wyczekuje na swoją szansę, tak teraz żałuje, że nie zdecydował się na wypożyczenie w tym sezonie, piłkarz w tym wieku musi grać, grać i jeszcze raz grać by się rozwijać, łapać doświadczenie. Dzisiaj patrzę na listę powołanych, a tam...... Alena :o więc nic tu po Riquim, szkoda by się zmarnował.

2

@MesQueUnClub_87 Jak Messi siądzie na ławę w którymś z następnych meczów (musi mu Koeman dać odpocząć z jakimś słabym przeciwnikiem) to Puig może zagra na 10. Bo bez Leo to raczej Antoine pójdzie na 9, a Coutinho ma kontuzję. Jest jeszcze Pedri, ale on już złapał sporo minut i mam nadzieję, że Koeman będzie pamiętał o tym, żeby Puig jakieś dostał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?