- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1745 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1745 Culés
30
Decyzja ogłoszona przez pana premiera o godzinie 15 w piątek, że od jutra przez trzy dni cmentarze będą zamknięte jest tak głupia, że idealnie pasuje na główny wątek do jakiegoś skeczu Monty Pythona.
Zamknęli cmentarze w obawie o zarażenia, w obawie o rozprzestrzenianie się wirusa i ogłosili to nagle z zaskoczenia, że za parę godzin to już nie będzie można wejść na cmentarz! A więc naturalnie ludzie w panice, w jednym czasie, masowo starają się zawieźć wszystko co już kupili na groby swoich bliskich.
Czy oni na serio lusują te restrykcje z jakiejś maszyny, czy oni zupełnie nie są w stanie do jakiegokolwiek planowania i zaoferowania poczucia choć namiastki stabilności i przewidywalności, co jest tak bardzo ważne w prowadzeniu jakiejkolwiek działalności.
1
@Stoiczkow Rzucają w tarczę rzutkami :D
1
@Stoiczkow lot nad kukułczym gniazdem.
3
@Stoiczkow losuja.
1
@Stoiczkow Dobrze powiedział Tomek Kopyra, to jest k**** Gang Olsena.