- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1472 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1472 Culés
9
#WszystkoInfo - podsumowanie dzisiejszych informacji/plotek transferowych.
➥ Liverpool poinformował, że operacja kontuzjowanego kolana Virgila van Dijka zakończyła się sukcesem. Piłkarz w najbliższym czasie rozpocznie rehabilitację. Na razie nie wiadomo, kiedy holenderski obrońca będzie mógł wrócić do gry. [LFC]
➥ Korona Kielce poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Krzysztof Zając złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu i jednocześnie członkostwa w zarządzie spółki Korona S.A. Zając pełnił tę funkcję od kwietnia 2017 roku. [Korona]
➥ Kamil Grosicki: "Latem były rozmowy z Legią. Miałem problem, bo w Championship trener Bilić dwukrotnie nie zabrał mnie na mecz. Wtedy zadzwonił trener Vuković i powiedział, że chciałby takiego zawodnika jak ja ściągnąć. Było więc wstępne zainteresowanie, również z mojej strony. Ale jednak na tamten moment to był ciężki transfer do przeprowadzenia." [Weszło]
➥ Mourinho: "Często pytacie mnie czemu jakiś piłkarz nie gra. Może od teraz przez kilka tygodni dacie mi spokój, bo ten mecz jest odpowiedzią. W przerwie meczu chciałem dokonać jedenastu zmian. Winny jestem tylko ja, bo to ja wybrałem wyjściową jedenastkę." [Goal]
➥ Puchacz: "To był taki typowy mecz do pierwszej bramki. To było czuć gdzieś od 15. minuty, że żadna ze stron nie mogła sobie stworzyć klarownej sytuacji. Ta bramka dla Rangersów też z klarownej sytuacji nie padła. Równie dobrze ten mecz mógł się potoczyć inaczej. To nie był tak mocny zespół jak Benfica Lizbona. Nie było takich kozaków, że nie mogliśmy wygrać czy choćby zremisować. Żal, że zero punktów, bo nikt nie będzie pamiętał, że fajnie gramy. Szkoda. Musimy punktować, bo oprócz tego, że chcemy dobrze grać w piłkę, to chcemy też zdobywać punkty." [Polsat Sport]
➥ Trener Maurizio Sarri miał przystać na zaproponowane mu warunki dotyczące definitywnego zakończenia swojej przygody z Juventusem, aby otworzyć sobie możliwość pracy w Fiorentinie. [Sky Sport Italia]
➥ Romelu Lukaku doznał urazu nadwyrężenia lewego uda, co wykluczy go z gry w najbliższym czasie. [Inter]
➥ Manuel Locatelli nadal znajduje się na liście życzeń Juventusu. Zwolennikiem jego transferu jest właśnie Pirlo, który chciałby w drużynie nowego pomocnika. [Calciomercato]
➥ Eriksen: "Nie wykluczam, że zakończę karierę w Odense. Mam już tam nawet kupiony dom, więc myślę, że się tam osiedlimy. Jeśli będą mnie chcieli, mogę w tym klubie zakończyć piłkarską przygodę." [FootballItalia]
➥ APOEL Nikozja poinformował o zatrudnieniu Micka McCarthy'ego na stanowisku trenera pierwszej drużyny. 61-letni szkoleniowiec, który w przeszłości pracował m.in. Wolves, pozostawał bezrobotny odkąd w kwietniu przestał trenować reprezentację Irlandii. [Apoel]
➥ Tuchel: "Jesteśmy na drodze do wykończenia piłkarzy, brakuje okresów odpoczynku. Najlepsi piłkarze nie mają chwili przerwy, grają ciągle w klubach albo reprezentacji. Nie mamy okresów przygotowawczych. Piłkarze są delikatni i trudno nimi zarządzać." [CanalSupporters]
Oznaczeni: @MaTt_BarcaFan @Chwytliwy @Kamil92 @Encore @Simon_1899 @Baaarca95 @Szicek10 @Szpenser
Wczorajszy wpis: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9201181#comment-9201181
1
Świat płonie a @BarcaInfo i tak robi swoje ;)
0
@BarcaInfo twój klub wydaje 400M na dwóch piłkarzy, co chwilę podkupuje największe talenty z innych szkolek a Ty narzekasz, że piłkarze ciągle grają? Kurde... Jak to rozwiązać? No nie wiem, może czasem daj im wolne? Wydaje mi się, że PSG ma w lidze taki spokój, że Tuchel jest ostatnim trenerem który ma prawo narzekać.