La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

konto usunięte

0

Roberto plus Busquets zawsze równa się straconej bramce i parodii w defensywie.

Widziałbym Desta i Pjanica.
W ataku dodatkowo Trincao za męczącego bułę ostatnio Messiego.

1

@horang Mi się już nie chce komentować...

0

@horang
Z Busquetsem sie zgadzam w 100% on nie powinien byc w 1 skladzie jezeli druzyna nastawi sie na kontry przeciwko nam. Sam zawsze mowie ze Roberto jest tragiczny, ale bedac szczerym wedlug mnie Roberto poprawil sie bardzo w tym sezonie, zwlaszcza w aspekcie defensywnym, ja w ofensywnie nie oczekuje duzo bo to nie jego praca, ale w obronie naprawde sie poprawil, w meczu z Juventusem byl jednym z najlepszych na boisku, przykryl Chiese czapka.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 jak dla mnie, Roberto nie udziela się w ofensywie bo taki dostał plan taktyczny, zwróć uwagę że Dest też nie wybiegał do przodu z Realem.
W ofensywie z bocznych tylko Alba może grać do przodu.

W defensywie Roberto cały czas jest tykającą bombą.
Lepszy rywal go wyjaśni.

konto usunięte

0

@Barcza223 i co dzieciaku?
Może teraz chce Ci się komentować po meczu?

0

@horang Dobrze graliśmy, stwarzaliśmy szansę i skąd wiesz ile mam lat?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?