La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

1

To co grała Barca to był kryminał, a w drugiej połowie to żeby jeszcze 2h był mecz to by nic nie włożyli... DRAMAT.

2

@IronSanHybrid Jak nie wpada to nie wpada..

5

@IronSanHybrid już nie przesadzaj Panie Ajronie. Myślę, że z 5 minut jeszcze i by wpadło coś.

1

@VamosRakieta To tylko złudzenie Panie :D

3

@IronSanHybrid Panie, przecież tam było oblężenie jak pod Jasną Górą.

1

@VamosRakieta Ale Najman nie bronił w Alaves, więc by nie wpadło :D

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid no i co zrobisz?
Nic nie zrobisz ;D

0

@VamosRakieta Jak ja podobno trollem z Madrytu jestem jak widzisz wyżej :D

0

@IronSanHybrid a kim jesteś? Co Barca robiła źle? Czekam na Twoje podsumowanie spotkaniami.

0

@Mroziu Chciałbym Cię wziąć na poważnie, ale nie potrafię xD

0

@IronSanHybrid chciałbym Cię nazwać kibicem Barcy ale nie potrafię

0

@Mroziu Ale ja to mam gdzieś czy Ty mnie uważasz za kibica Barcy czy nie xD Trochę obiektywizmu kolego.

0

@IronSanHybrid super podsumowanie fajnie wytłumaczyłeś wszystko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?