La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 558 Culés

konto usunięte

3

Zespół jest w przebudowie, jest kilku mlodziutkich piłkarzy, dajmy czas Koemanowi, chcieliśmy rewolucji a nie ewolucji i to się dzieje. Na wszystko trzeba czasu. Przeżywanie tego 12 miejsca na początku sezonu jest śmieszne do tego mamy zalegle kolejki. Gra wygląda obiecujaco, brakuje tylko skuteczności a ona z czasem przyjdzie. Mam nadzieję że nowy zarząd będzie miał więcej cierpliwości do Koemana niż nasza rambla...

0

@ksobi wcale nie wygląda obiecująco. Sevilla była od nas lepsza, Getafe walilśmy w mur, słaby Real ograł nas na naszym stadionie a teraz tracimy punkty na rywalu, który przez całą drugą połowę prawie nie wychodził ze swojego pola karnego a jak już wyszedł to mało brakło aby ten mecz przerżnąć. Nasza gry wyglądała jako tako tylko dlatego że rywal nie próbował atakować - nie oszukujmy sie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?