- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
10
Czytam i oczom nie wierzę, większość waszych komentarzy, po Alaves, jest w dość optymistycznym tonie. Nie ukrywam, że pozytywnie mnie zaskoczyliście. Czyżby LR zaczęła dojrzewać?
Po pierwszej - beznadziejnej - połowie, druga wyglądała o niebo lepiej. Choć - nie oszukujmy się - czerwona kartka, wydatnie tu pomogła Barcelonie. Niemniej takiej gry powinniśmy oczekiwać od Barcy od pierwszego gwizdka. Warunek jest jeden - a w zasadzie dwa. Busquets, który zupełnie nie pasuje do tego co chce grać Koeman. Gość jest jak piąte koło u wozu. 20 ostatnich minut to jest max co Busi powinien dostawać w meczu. I to pod warunkiem, że Barca ma korzystny wynik.
Niestety drugi warunek dotyczy Leo. Facet ma 33 na karku i czasami powinien odpuścić sobie te dryblingi. Zwłaszcza przeciwko tak głęboko i ściśle broniącym rywalom. Szybka gra na jeden kontak, wyjście na pozycję, strzał ew jakieś prostopadłe zagranie, do tego powinien dążyć Messi. Metryki i obrońców rywala nie oszukasz. Przecież te zejścia na lewą nogę, albo próby dogrania do Alby czy Fatiego znają już rywale na pamięć.
2
@Jordi10 a mnie śmieszy jakieś gadanie o pozytywach w tego typu meczach. W każdym meczu pozytywy, a Barca jest na 12. miejscu i znowu traci punkty. Kiedy "pozytywy" przeniosą się na seryjne zdobywanie punktów? Żeby sezonu nie brakło, bo w 20 którejś kolejce będziemy nadal widzieć pozytywy.
3
@PatrychoO drużyna jest w przebudowie.Przyszedł nowy trener ma zupełnie inna wizje gry niż poprzedni,stawia na młodych spokojnie oceniać będziemy po sezonie
0
@PatrychoO Wolałbym wygranie LM niż wygranie kolejny raz ligi. :) Real też jest słaby, więc ligę mogłoby wygrać nawet Atletico. :) Ważne, żeby Barca wróciła do swojego stylu gry. Młodzi się rozwijali i ogólnie żeby było widać jakiś pomysł. Obecnie grają mocno w kratkę. Raz dobry mecz, raz słaby, ale na obecną chwilę jestem zadowolony z gry. Nikt nie spodziewał się od początku fajerwerków.
0
@PatrychoO Konkretnie odpiszę ci za 10h teraz idę poprzytulać się ;)