La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

6

Niektórzy to chyba zapominają, że Messi jest jednak człowiekiem a nie maszyną, która notabene też kiedyś musi się zepsuć.
Nie bronię go i również uważam, że powoli powinniśmy starać się go zastąpić ale część „kibiców” jedzie po nim jak po burej suce zapominając chyba ile ten gość zrobił dla Barcelony.
Leoś ewidentnie ma gorszy moment ale to trenerom bardziej brakuje jaj niż Messiemu umiejętności.

konto usunięte

1

@qbsonFCBarca nie pamiętają bo jeszcze nie kibicowali wtedy Barcelonie.

0

@qbsonFCBarca To jak nie daje rady, bo chyba widzi że aktualnie gra piach, powinien sam zdecydować o odpoczynku, ale nie przeciez Leo musi grać nawet jak wszystko partoli.

2

@qbsonFCBarca jechanie było po Puyolu i mówiono, że po Xavim nikt nie będzie jechać bo będzie grał super. Jechane było po Xavim bo gra w szerz i do tyłu i mówione było, że po Alvesu nikt nie będzie jechał bo to lepszy piłkarz niż Cafu..
Daniego każdy się chciał pozbyć bo wrzutki i mówione byko, Że Iniesta ma taki szacunek, że nikt na niego słowa nie powie. Oczywiście Iniesta był powoli słabiutki i było wyzywanie, na szczęście przyszedł Cou i ludzie zapomnieli o słabszej formie Iniesty, no i po Leo nikt nie będzie miał prawa jechać za to co zrobił!
Dziś po Messim jedzie pół strony i mówimy, że Stegena nikt nie dotknie bo gra super xD
Przyjdzie czas,że każdego zaczniemy dyskredytować a powinniśmy po prostu się uśmiechnąć i cieszyć się,że legenda która tyle dla nas zrobiła jeszcze gra w naszej koszulce. Sam bym chciał odejścia Leo, ale tylko po to żeby projekt nowy zacząć ale nigdy nie będą psioczył i narzekał, w głowie mam do końca życia Getafe, Real, Arsenal, Leverkusen, Bayern, Atletico i tego co strzelił i jak okiwał już mu nikt nigdy nie zabierze. Teraz jest jak jest, ale trudno, swój wiek ma i trzeba zrozumieć powoli pewne braki.
Chcę tylko pojechać na jego ostatni mecz nie zważywszy na cene, dlatego już pieniądze zbieram.
Tego dnia na Camp Nou będzie potok łez, nawet teraz mi się o zy spocily

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?