- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ferdas_rawa
3
@Bykunn "Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]§ 1. Kto, mając wiarygodną... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
2
Ale bym sobie obejrzał takiego Griezmanna w meczu z Betisem na Camp Nou bez Messiego, ładującego 2 bramki jak sezon temu.
6
@DonAndresFCB wtedy strzelił dwa gole.
0
@DonAndresFCB To był jedyny udany występ tego zawodnika w naszych barwach.
9
@skakun95 Ale bzdury. :D
1
@Rewolucja123 Podaj mi choć jeden inny występ Griezzmana który był na miarę oczekiwań (taki jak z Betisem), ale nie taki w którym jedyne co pokazał to mityczne bieganie za piłką, bo to dopiero są bzdury.
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@skakun95 Z Juve, Alaves, w zeszłym sezonie po covidzie z Espanyolem, Villareal gol i 2 kluczowe podania, Z Sociedad, gdzie pomimo gola miał dwa kluczowe podania, z Napoli strzeliłem gola, który dał nam remis, z Leganes strzelił gola i miał kluczowe podanie, z Getafe gol na 1-0 i 1 kluczowe podanie, Mallorca 5-2, gol i asysta, z Sociedad przy 2-2, strzelił na 1-1, Eibar 3-0, gol i asysta.
0
@skakun95 Zagrał 3-4 spotkania na wysokim poziomie.
0
@Rewolucja123 Z Villareal rzeczywiście masz rację, wyleciał mi z głowy ten mecz. Reszta spotkań moim zdaniem naciągana, skoro za występ na miarę oczekiwań w stosunku do piłkarza który jest Mistrzem Świata i kosztował 120 mln euro uznajesz taki w którym strzelił gola lub zaliczył kluczowe podanie, a przez resztę meczu był niewidoczny, jak chociażby we wspomnianym meczu z Napoli. Nie zrozum mnie źle, ale Francuz jest napastnikiem w Barcelonie, tutaj się po prostu nie da co jakiś czas nie strzelić gola czy zaliczyć asysty, Pedri ostatnio wszedł na 45 minut i posłał 4 kluczowe piłki, a Ty za udane występy piłkarza o randze światowej klasy podajesz takie w których dołożył nogę i posłał jedną taką piłkę przez 90 minut. Na miarę oczekiwań zagrał rzeczywiście z Villarealem i Betisem. Reszta przytoczonych spotkań to wyciągnięte pojedyncze nie spartolone przez Griezza występy, w których po prostu nie był niewidoczny jak przez większość jego przygody z Barcą.
0
@kamilo0066 Maksymalnie.
0
@skakun95 Miał w tych meczach po 50 kontaktów z piłką, więc jednak nie był niewidoczny.
4 kluczowe piłki? Chyba wystawione piłki na strzał. Można pochwalić za próby podań za linie obrońców, jak ta z lobem, czy do Trincao pomiędzy piłkarzami Alaves, ale nie wystawienia na strzał.
0
@Rewolucja123 Które nie przełożyły się na nic produktywnego poza przytoczonymi przez Ciebie statystykami. No nie udawaj że nie wiesz o co chodzi :)
Edit. Kluczowe piłki Pedriego - takie miał statystyki w ostatnim meczu. Ja nie wchodziłem w analizę jaką piłkę zaliczyli Griezzmanowi jako kluczową :)
Edit 2 bo widzę że znowu poprawiłeś: Za to Griezzman daje takie loby za linię obrony co 5 minut :)
1
@skakun95 Kluczowe piłki są liczone różnie, ale dla mnie błędem jest liczyć je wtedy, jak ktoś strzela z wystawionej piłki. Co innego zagrać piękne podanie pomiędzy graczami jak Iniesta/Xavi, a co innego wystawić. Trochę kłamiesz, bo przełożyły się jednak, gole, asysty, kluczowe podania. Na to się przełożyło, do tego gra w obronie była, ale nie chciałem już wszystkiego wrzucać.
Edit. Nie daje, bo nie każdy musi takie zagrywać, ale dał idealnie piłkę do Ansu na strzał, a ten odegrał mu, dołóżmy bardzo dobre zachowanie, gdy Fati był sam na sam (wyciągnął obrońcę i Fati wbiegł w to pole, a Lenglet podał tylko), puścił dobrze Roberto pod koniec, ale Pique zepsuł.
0
@Rewolucja123 Tutaj się zgodzę co do liczenia tych podań, natomiast podałem przykład z Pedrim między innymi po to żeby pokazać że statystyki są trochę jak spódniczka mini - pokazują wiele ale tego najważniejszego jednak nie. I swojego zdania na temat Griezzmana narazie nie zmieniam, bo uważam że jego wkład w grę jest za mały w stosunku do tego jaki powinien być i pojedyncze przebłyski tego nie przykrywają. Natomiast uczciwie muszę powiedzieć, że dwa ostatnie mecze z Juve i Alaves jak na niego były niezłe, zwłaszcza ten pierwszy bo miał trochę pecha że nie skończył z dubletem, a i w samej grze wyglądał fajnie.
0
@skakun95 No to tak, jest mały, ale zaczyna rosnąć, w zeszłym sezonie za Ernesto jakiś tam był, ale nie taki na jaki oczekiwano.