La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2088 Culés

0

Leo Messi jest szefem FC Barcelona zgadzacie się?

4

2

@NaFazieHitman Szefem nie. Dyktatorem, to brzmi lepiej.

1

@NaFazieHitman Taka teoria dobrze się sprzedaje w prasi. Obawiam się że gdyby tak było to Neymar nigdy by nie odszedł z zespołu. Podobnie Suarez. A Bartomeu nie miał tyle czasu na zdewastowanie tego wspaniałego klubu :'(

1

@NaFazieHitman Napewno nie chociaż trochę niepokojące jest to że ma aż taką pozycję w klubie.Czasem mam wrażenie że nawet jakby sobie rozłozył leżak na srodku boiska w trakcie meczu to i tak nikt by nie śmiał coś powiedziec.

0

@NaFazieHitman Jest szefem wszystkich szefów.

4

@NaFazieHitman Ale mi się smutno robi patrząc na obrazki z tego meczu. Widać było że oni byli szczęśliwi. Wydawało się że w końcu wrócimy do piłkarskiego nieba. Cały sezon się starali i mieli 3-0 u siebie w półfinale. Leo wydawał się mówić do kibiców zrobiliśmy to dla was! Za Paryż, za Turyn, za Rzym... Macie powrót do nieba! Cieszmy się razem! Piękny to był sezon z koszmarnym zakończeniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?