La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

konto usunięte

2

0

@Persyfl każdy z nich tak robi PiS PO itd. wiec byliby idiotami jakby tego nie zrobili?

konto usunięte

7

@NaFazieHitman A to nie miała być ta nowa jakość w polityce? Ci nie skażeni?

1

@Persyfl to nadal polityka, nie ma uczciwych polityków chyba, ja tam ich nie bronię tylko to szukanie na sile prolemu w tej 1 partii, gdzie robi tak każda. pozdro

11

@Persyfl No różnica jest taka, ze członkowie Partii Razem wypłacili sobie po 200k zł bonusu na łeb na "bo tak".
Konfederacja wzięła wypłaty z góry, ponieważ nie chcą im wypłacić subwencji wyborczych, które im się należą. Chcą uratować cokolwiek z tych subwencji.
To akurat logiczne. Oczywiście mają za sobą wyrok z 2018 roku. Wyrok Sądu Najwyższego.
Jeśli ktoś działa przeciw nim niezgodnie z prawem, to nie dziwne, że próbują uratować część funduszy.
O ile przy poparciu wyroku TK można było im coś zarzucić, tak tutaj nie ma czego.

4

@NaFazieHitman jednak jak się zagłębic w szczegóły, a nie tylko nagłówki, to ciężko Konfederacji akurat tutaj nie przyznać racji i słuszności. Tłumaczyli się z tego.

konto usunięte

3

@NaFazieHitman
> Jesteśmy nową jakością w polityce!
> Będziemy robić po staremu, tak jak wszyscy.
Czy wszyscy? Wspomniane Razem oddaje wszystko powyżej 3 pensji minimalnych na cele społeczne.

konto usunięte

2

@michal26 "No różnica jest taka, ze członkowie Partii Razem wypłacili sobie po 200k zł bonusu na łeb na "bo tak"."
Otóż nie. Nie wypłacili sobie bo te pieniądze w całości poszły na kampanię, no ale po co sprawdzać coś więcej poza nagłówkami.
"Konfederacja wzięła wypłaty z góry, ponieważ nie chcą im wypłacić subwencji wyborczych, które im się należą."
Kto nie chce? Przecież wypłacili. Inna sprawa, że "Wprost podaje, że były to pensje dla niektórych członków prezydium partii, ale problem polega na tym, że - jak czytamy - "gdy pieniądze były wypłacane, to ciało statutowe miało zarejestrowany w sądzie inny skład od tego, którego członkom zapłacono pieniądze". "

konto usunięte

0

@Persyfl jak słyszę o cudownych członkach parti razem to placze xd
Tam mówiąc trosce o zwierzęta, a swoje oddają do schronisk, przywłaszczają kamienice a jak trzeba to głosują ranie w ramie w Pisem za nowymi podatakami. Świetne masz te autorytety. Tak, wszystko oddają na cele spoleczne xD proszę Cię, tam nie ma uczciwych ludzi. Można poprosić jakies zeznania podatkowe tych osób? Jestem ciekaw, ale zaloze się, że ich majatki są większe od konfederacji np

0

@Persyfl zandberg wyplacil sobie 150 k, następna matysiak 180k, konieczny 150k, zawisza 150k. Kandydat na posła, poseł i inni mogą wpłacić na kampanię maksymalnie 45-krotność minimalnego wynagrodzenia panie koleżko.

konto usunięte

1

@SiSenior "jak słyszę o cudownych członkach parti razem to placze"
Niech łzy twoje odnowią oblicze tej ziemi.
"Tam mówiąc trosce o zwierzęta, a swoje oddają do schronisk, "
A kto konkretnie?
"przywłaszczają kamienice"
A kto konkretnie?
"jak trzeba to głosują ranie w ramie w Pisem za nowymi podatakami."
I?
"Świetne masz te autorytety."
Ja nie mam autorytetów. Podałem ich tylko jako kontrprzykład.
"Tak, wszystko oddają na cele spoleczne"
Gdzieś mówiłem, że wszystko? Co tym tam sobie dopowiadasz? Podałem konkretną wartość.
"proszę Cię, tam nie ma uczciwych ludzi."
Czyli w Razem nie ma uczciwych ludzi, bo część wynagrodzenia oddają na cele społeczne, za to w Konfedeacji są, bo przyznali sobie górę kasy?
" Można poprosić jakies zeznania podatkowe tych osób?"
Oświadczenia majątkowe jak już. Czemu zamiast bronić konfy, atakujesz Razem?
"Jestem ciekaw, ale zaloze się, że ich majatki są większe od konfederacji"
Zgadza się, tylko zamiast "majątki" powinno być "wiedza". Chociaż czekaj, ile Bosak się w życiu napracował? Najpoważniejsza fucha to chyba w Tańcu z gwiazdami, nie?

konto usunięte

0

@wyrek Owszem i dlatego część przekazujesz na przykład małżonce, żeby ona wpłaciła nie łamiąc limitów. Wszystko jest na wykazie wpłat na fundusz wyborczy SLD.

konto usunięte

0

@Persyfl zwierzęta Schurlig-Wielgus.
Lampert kamienice.
Odnosiłem się do komentarza na temat razemków, podajesz ich jakoś coś fajnego a nie, nie są fajni.
A czemu mam bronić konfederacji?
A co zrobił Biedron i inni?
W konfie jest dużo przedsiębiorców, w razemkach tylko dużo ludzi którzy chcą ich wyzykać. Od taka różnica. Wiedzę o biznesie maja zerową, wiedza tylko jak zebrać milion na zbiórce internetowej.

0

@Persyfl Proszę bardzo, wyjaśnienie samego oskarżonego:
https://www.facebook.com/1002104843184052/posts/3475668422494336/

Po dokonaniu krótkich obliczeń dalej nie zgadzają się wydatki: 45*2000+15*2000=120000, trochę jeszcze brakuje.

konto usunięte

1

@SiSenior " zwierzęta Schurlig-Wielgus"
A od kiedy ona jest w Razem?
"Lampert kamienice."
Lempart chyba, ale ona też nie jest w Razem.
"A czemu mam bronić konfederacji?"
Bo temat dotyczy konfy, a nie Razem?
"A co zrobił Biedron"
Biedroń nie jest w Razem.
"dużo ludzi którzy chcą ich wyzykać."
Co zrobić?

konto usunięte

0

@wyrek Ten drobny detal, że trochę nie tym ludziom, co trzeba wypłacili.
"trochę jeszcze brakuje."
Odejmij podatek i pensję zwyczajną i gotowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?