La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

konto usunięte

4

Felix vs Salzburg. Wow. 2 gole i ogólnie widzę, że pozytywny występ, bardzo aktywny w ofensywie.


0

@Yosemite ten grajek się marnuje w Atletico kompletnie nie ten styl nie wiem czym on sie sugerował wybierając ten klub

4

@Yosemite a my Grizmana wzięliśmy XDXD Felix ładuje aż miło

konto usunięte

0

@Yosemite Felix potrzebował właśnie takiego roku na aklimatyzacje.
można gadać różne rzeczy ,ale piłkarz zwłaszcza młody gdy zmienia otoczenie musi swoje "przeżyć" by nauczyć sie środowiska do którego przechodzi.
Jeszcze to nie jest to co pokazywał w Benfice ,ale widac powo9li łapie soj rytm. Atletico bedzie miało z niego pocieche, a ludzie którzy go skreślali jeszcze to odszczekają.

Jako fan Orłów trzymam za chłopaka kciuki.

1

@Yosemite
U nas podobny zawodnik niestety nie gra bo „gwiazdorzy”, serio mega mi szkoda ze Puig jest odsunięty na maksa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?