La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1869 Culés

3

Co musi wydarzyć się aby Messi w końcu usiadł na ławce ? Albo nie grał pełnych 90min? Co jak co ale on jak narazie to tylko akcje hamuje albo jak zawsze próbuje przebić się przez środek co już obrońcy znają na pamięć .

0

@Malina1994 Do Barcelony musi przyjść trener z prawdziwego zdarzenia ale nie ma co na takiego liczyć w najbliższych latach. Ostatni taki trener był 5 lat temu i potem długo gługo nic.

1

@MaŁolat ja rozumiem to, że Messi nie będzie już tak czarował jak był młodszy ale on jest bez formy i już ma swój wiek i mógłby od czasu do czasu usiąść na ławce. A jak słyszę gadanie trenerów że to Messi decyduje czy ma siły na granie albo nie to sorry po jaka cholerę Barcelonie trener ?

1

@Malina1994 To samo mówię od paru lat. W Barcelonie na ławce mógłby usiąść pies i wyszłoby na jedno i to samo. Ale już nawet pomijając Messiego to patrząc na te decyzje trenerów, te zmiany itp. to widać że od czasów Enrique tutaj nie było trenera z prawdziwego zdarzenia.

1

@MaŁolat niestety ale koemann nie dostał piłkarzy jakich chciał i teraz musi zbudować coś z tych co ma . Narazie nie będę go osadzała ale w wywiadach mówi, że to on rządzi więc niech to w końcu pokaże !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?