- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1654 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
46 odpowiedzi
Batys
12
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1654 Culés
7
Chwaliłem się już pierwszą częścią tatuażu, a dokładniej chodzi o to...
https://zapodaj.net/a529e7b0281e8.png.html
To teraz pochwalę się drugą częścią, a jak będę miał jakieś w miarę w porządku zdjęcia, to wstawię kolejne elementy :D
https://zapodaj.net/f03a029792b92.png.html
0
@pepo_barcarzadzi A ten bramkarz to kto?
0
@Bobo25 po prostu bramkarz... Taki z jakiegoś komiksu, czy tam innej gry ;)
0
@pepo_barcarzadzi w pierwszej części Messi wyglądaj jak Pjanic. Motyw i fajny ale wykonanie....
1
@derlysy1979 Gdzie On jak Pjanic wygląda? Według mnie jest prawie identyczny jak na zdjęciu, tym bardziej, że to naprawdę niewielka twarz.
0
@pepo_barcarzadzi Wygląda jakby miał z 60 lat.
0
@pepo_barcarzadzi no dla Ciebie właściciela pewnie jest idealnym tatuażem. Ja przepraszam ale mam swoje zdanie. I dla mnie oprócz motywu jakość jest słaba.
0
@mkord Kto jak uważa, według mnie, jak na tak małą postać, jest zrobiony perfekcyjnie.
0
@derlysy1979 Tak jak napisałem koledze przed chwilą, jak kto uważa. Oczywiście, że masz prawo do swojego zdania ;)
3
@pepo_barcarzadzi
Dużo masz kończyn i jakoś dziwnie rozmieszczone...
0
@aspider 3 ręce, jak widać :D Jak dziwnie?
Edit... Dopiero teraz załapałem haha:D
0
@pepo_barcarzadzi jaki jest pełny tekst na części z bramkarzem?
0
@bolinho89 od dłoni idzie aż do tamtego miejsca. "Płacz na treningu, śmiej się podczas walki". Całe przedramie jest związane z boksem, stąd te słowa.
0
@pepo_barcarzadzi mądre
0
@bolinho89 Tylko ciężką pracą na treningach można coś osiągnąć, bez tego niestety do niczego dojść się nie da :)