- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
0
Wczoraj odebrałem myszkę bloody a4tech a60. Czy ktos posiada myszki bloody i moglby mi pomoc? chodzi o podswietlenie myszki.
0
@NemeZis93 Mam Bloody a90, w czym sprawa?
0
@grejtxkrzychu czy w swojej zamieniales kolor podświetlenie jej. Pobrałem program Bloody 7 z oficjalnej str, lecz nie wyświetla mi się zakładka do zmiany koloru. Myszka działa prawidłowo, tylko w tym prog pisze też że brak sterowników. Latałem po necie patrzyłem, tam na jednym forum gość opisał pokazał ikonę ale u mnie tej ikony nie ma i właśnie nie wiem czy to jest jakiś błąd czy poprostu nie da się...
0
@NemeZis93 Chyba nie zmieniałem, chociaż 2 lata temu chyba bawiłem się podświetleniem i poprawnie działało, ale od razu wróciłem do ustawień domyślnych, bo podoba mi się ten krwisty kolor, mogę pobrać znów sterowniki i dam info czy mogę zmienić kolor.
0
@grejtxkrzychu wiesz ja od nich że strony ta apke pobrałem, ale sterowniki się pobrały czy nie nie wiem, jest komunikat że " Windows zazwyczaj sam ładuje sterowniki" i nwm o co chodzi... Właśnie ja mam motyw RGB, kolorowe a chciałbym zmienić na czerwony, i ta ikona w necie u gościa do zmiany koloru jest a u mnie nie właśnie, czekam na info od cb
0
@NemeZis93 Jeżeli chcesz zmienić podświetlenie wejdź w zakładkę "Button", potem masz takie tęczowe kółko prawie w prawym górnym rogu, otworzy ci się lista gdzie masz profile od M1 do M7, kliknij na jakiś kolor i ustaw sobie dowolny, potem kliknij OK. Prawie w lewym górnym rogu masz "wybierz profil", tam wybierasz ten właśnie profil, który modyfikowałeś, jak wybierzesz kliknij "Apply" i powinno działać. Chyba wytłumaczyłem logicznie xD.
0
@grejtxkrzychu tak logicznie, tylko cały myk polega na tym że ja nie mam teczowego kółka...
0
@grejtxkrzychu dodam że mam. Win 10
0
@grejtxkrzychu a no. I tam gdzie rozwijasz listę to mam brak sterowników...
0
@NemeZis93 Właśnie widzę na YouTubie, że gość tego nie ma również, a próbowałeś przynajmniej zmienić profil jak mówiłem? Najprawdopodobniej myszka nie obsługuję zmiany kolorów, albo jest to gdzieś dobrze ukryte.
0
@grejtxkrzychu tak wlasnie rozne kombinacje usuwalem sterowniki dlaczalem myszke itp i nic
0
@NemeZis93 Już nic nie poradzę :/
0
@grejtxkrzychu no nic mysle że w tej myszce się nie da a szkoda bo jak zamawiałem to na zdj była cała czerwona i myślałem że da się ją zmienić w prog, dziękuję Ci za pomoc i poświęcony czas :)
0
@NemeZis93 Pozdro:P
0
@grejtxkrzychu a jeszcze mam pytanko, czy u cb jak otworzysz prog blody to też się wyswietla żółty trójkąt, i komunikat " uwaga za pierwszym razem system Windows zwykle wczytuje sterownik"?
0
@NemeZis93 U mnie nic się nie wyświetla, od razu jestem w zakładce "Core 1"
0
@grejtxkrzychu a u mnie właśnie ten komunikat, tylko ciekawe o jaki sterownik im chodzi no nic, dziękuję