La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

6

Dzisiaj Griezmann 3 bramki, Lenglet inteligentnie blokujący zawodnika nie trzymając Go za koszulkę, ogólnie cała obrona sztos, skuteczność niemalże 100% co da nam wynik wyższy niż jakieś marne 5:0.

Nie, nie zes*ałem się. Jeszcze.

2

@macio_944 Tak optymistycznie nastawiony jestem na kazdy mecz.

1

@macio_944 4-2-3-1 nie wychodzi, bo Barca ma za wolnych defensywnych pomocników. Za nim Busi się ruszy, a de Jong się ustawi to piłka od razy ląduje w polu karnym. Ciągle widać ogromną dziurę w pomocy...

2

@fcbarcafan19 Ej, nie psuj mi marzeń :D

1

@macio_944 Są dwa scenariusze. W pierwszy kontynuujemy równie pochyłą czyli jakiś głupi błąd Lengleta, 1-0 dla Betisu w 25 minucie i cały mecz bicia głową w mur i niewykorzystanych okazji. W drugim wpada jakiś gol z dupy Fatiego albo Griezmanna i już dalej na pewniaku wałkujemy do jakiegoś 6-1. Obecnie przychylam się do scenariusza nr. 1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?