La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

4

Trincao...
Gość który ma prawą nogę słyszącą mu tylko do podpierania się i nie potrafiący minąć praktycznie obrońcy ;//
Was też on nie zachwyca? Bo na razie nie pokazał nic szczególnego w Barcelonie a kilka szans na pokazanie się już dostał ;/

2

@Fawrf Ogólnie nie jestem fanem zawodników jednonoznych. Chyba że ma zajebista ta lepsza nogę.

0

@Fawrf

Spokojnie, jeszcze się rozkręci...

2

@Fawrf aktualnie poziom kraju w którym mieszkamy :)

3

@Fawrf No martwi to że wszystko musi przekładać na lewą. W presezonie dobrze sobie radził więc nie ma co go jeszcze skreślać, no ale... Koeman nie wygląda na gościa który ma anielską cierpliwość :P

1

@Encore no np taki Robben to byl geniusz i mimo że zawsze schodził do środka to robił to wyśmienicie :D
A trincao schodzi do środka bo tylko to "umie" i to nie wychodzi mu za dobrze ;/
@Striker no właśnie jak nie odnajdzie swojej prawej nogi bo będzie kiepsko z nim :(

0

@Fawrf Niech on dostanie tyle szans co np Pedri a pogadamy. Dziś zaraz po wejściu dość nerwowo, ale z biegiem czasu dostał troche luzu i już takiej tragedii nie było.

0

@pauletaa czy ja wiem czy tragedii nie było?
Dobrze na pewno też nie było ;/
Gdy Busi mu zagrał piłkę to zamiast ładować prawą nogą to chciał to w jakiś dziwny sposób lewą ładować ;/
I miał jedną albo dwie bardzo dobre sytuacje gdzie się zagubił kompletnie :(

0

@Fawrf gdyby stal sie za jakis czas takim Di Maria to bym sie nie pogniewal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?