La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

28

Po takim występie Królewskich inteligentny kataloński dziennik powinien umieścić na swojej okładce wypowiedź Ramosa o systemie VAR z ostatniego klasyku. Jakoś tak dziwnie się składa, że kiedy VAR pomaga Realowi, to Ramos chwali ten system. Ale kiedy VAR jest niekorzystny dla Królewskich, to Ramos ma złe zdanie o tym systemie. PRZYPADEK???

8

@Jordi10 Nie to nie przypadek tylko słynne wartości królewskich o których tak dumnie głosi czerwony Ramosik.

0

@Jordi10 Nie sądzę.

0

@Jordi10 Ramos udzielał wywiadu po tym meczu i krytykował Var?

1

@Jordi10 wstawaj sk...ynu piszczysz jak szczur XD. Ramos to idiota. Ta jego ręka to też miało byc jeb ... cie czarnego w klate i do gleby ... ale nie wyszło - piłka się napatoczyła XD. W sumie smieszna karma. Koleś pomylił piłke kopaną z KSW, ale brofda mu pasuje wugląda jak Connor koneser Whisky -10 IQ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?