- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
12
Hagi. Piękny gol. @Colon @NeroTFP @JimMorrisonFCB @Chakalaka @Janiama @Don-Corleone @Arkon @YoNoEntiendoNada @Triv44 @kamilo0066
3
@Yosemite MS w 1994 i Kolumbia. :( a w zasadzie tragedia, jaka wydarzyla sie w tym kraju po odpadnieciu kadry.
2
@Yosemite zdecydowanie
5
@Yosemite Hagi "Maradona Karpat", gdy przychodził do Barçy to miał być godnym następcą Laudrupa, a wyszło jak wyszło, dupsko przyspawane do ławki, na niwie /kanwie odnośnie kariery klubowej to kicha i bryndza, ale w reprze to absolutny sztosik, a zwłaszcza w jego wykonaniu mundial u Jankesów w '94 i mecz przeciwko reprze Albicelestes - WoW, Hagi, Petrescu, Moldovan czy Gigi Popescu - ale paka ulala! Jedynie grając u Turasów to pokazał całą gammę swych nieprzeciętnych umiejętności, absolutna legenda rumuńskiego i nie tylko futbolu.
1
@Don-Corleone Wspaniały piłkarz zresztą w tamtych czasach w demoludach było wielu swietnych zawodników. W Rumuni to już napisałeś w Bulgari Christo,
Penew, Konstandinow, Balakov. Na Węgrzech Detari u Ruskich Zawarow Protasow Bielanow u nas Urban Kosecki Dziekanowski.
4
@Janiama Dziekan - jeden z najlepszych techników w historii polskiego rynku nieruchomości, On i Miro Okoński, ale mieli pokrętła w swych giczołach, jprdl, nigdy nie zapomnę hekatomby Dziekana w meczu przeciwko reprze Squadra Azzurra, achy i ochy po tym niesamowitym golazo, Dziekan - Adonis polskiej piłki, dziewoje szczały w majty na Jego widok :) Byłem za reprą Albicelestes, ale niestety bez Maradony dali ciała, jeszcze był cień szansy na równy pojedynek po golu Batigola, ale niestety Hagi nakrył czapką reprę Albicelestes, po prostu żarzył i jarzył w tym meczu, w ogóle na całym mundialu, koniec, kropka.
1
@Don-Corleone Cały czas Dziekan w formie. Prawie 60 lat ale nad piłką panuje znakomicie
3
@Janiama Tego się nie zapomina, z tym się człek rodzi, widziałem zdjęcie, które wrzuciłeś tutaj, na forum, gdzie stałeś obok Dziekana, co by nie mówić i co by nie pisać to fajowych masz funfli, jeno Ci tego pozazdrościć, chciałbym mieć takich czaderskich znajomych jak Ty. Tak à propos to Ty również dalej Jesteś w znakomitej formie/tężyzna u Ciebie na full wypas, nie widać u Ciebie, a chociażby brzucha piwnego, że się tak wyrażę, tak trzymać po wsze czasy :) Pzdr
1
@Don-Corleone pozdrawiam również