La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

4

7

@Majkel34 Tyle że protest kobiet miał charakter spontaniczny, a zgodę na marsz składali jego organizatorzy. Nawet gdyby chciał Trzaskowski był związany decyzją sanepidu...

konto usunięte

10

@Majkel34 Prawda jest taka, że:
- protesty kobiet nie były nigdzie zgłaszane, bo były zgromadzeniami spontanicznymi
- jeśli na takiej samej zasadzie odbędzie się Marsz Niepodległości to nic nikomu do tego, o ile nie będzie burd
- zgodnie z prawem uchwalonym przez PiS, a nie Trzaskowskiego, zarejestrować tego marszu nie można
- marsz nie spowoduje zagrożenia epidemicznego (tam usta i nos były zasłaniane zanim to było modne :D)

0

@tobiasson92 Może i tak. Ale temat jest szerszy. Jedni nie są cacy inni tak. Dlatego te całe slogany o równości mnie śmieszą. "Idea narodowa, prawicowa dzieli polaków". Każda idea dzieli. Ale tylko nam się to zarzuca.
Taka dygresja, rozszerzenie myśli :)

1

@Majkel34 Czy jest w tym kraju chociaż jedna osoba, która przejmuje się tym co Trzaskowski zakazuje albo nakazuje? Szczerzę wątpię :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?