La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

konto usunięte

0

Czy szczepienie przeciw Covid 19 powinno być waszym zdaniem obowiązkowe?
Dlaczego tak? Dlaczego nie?


słusznie @justfootball , moje stanowisko jest takie, że obowiązkowe być nie powinno, mnóstwo osób w moim wieku przechodzi to bardzo delikatnie, co potwierdzają statystki. Niekoniecznie potrzebuje przyjmować szczepionkę, która powstawała na wariata, szczególnie że oni sami nie gwarantują pełnego sukcesu, co więcej jak wspomniałem niżej, uzyskali pewne przywileje od Unii Europejskiej z uwagi na szczególny czas powstawania. Aczkolwiek myślę, że spróbują zrobić przymusowe, bo jak się zaszczepi za mało osób, to efekt będzie po porostu słaby.

0

@MESSIah16 @Kajtek77 napisz koledze, że przedstawił swojego stanowiska :)

2

@MESSIah16 Nie, bo nie.

konto usunięte

0

@MESSIah16 zdecydowanie nie.

konto usunięte

0

@justfootball Kolega akurat znany jest ze swego sceptyzmu co do pandemii.

0

@MESSIah16 zmuszą ludzi do szczepień. A jak? Np niezaszczepiony nie zostaniesz wpuszczony do budynków pożytku publicznego, Twoje dziecko nie zostanie przyjete do przedszkola, nie dostaniesz paszportu i nigdzie nie wyjedziesz,jest milion różnych możliwości. Też jestem przeciw obowiązkowym szczepieniom na covida, ale władza zrobi i tak po swojemu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?