La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

konto usunięte

2

PSG : Neymar chce dalej grać we Francji

No i gitara mógł zostać kimś, zostanie nikim.

13

@xBoMBoWiECx Ciekawe kim Ty jesteś, by to oceniać?

konto usunięte

10

@xBoMBoWiECx Chciałbym być takim "nikim" :D

konto usunięte

1

@koksik2700 fanem FC Barcelony :D

konto usunięte

13

@xBoMBoWiECx Jesteście zbyt zero-jedynkowi. Też go nie lubię, ale kariera piłkarza nie kończy się na Barcelonie. Wcale nie mamy dużo lepszego projektu od PSG.

konto usunięte

0

@koksik2700 bombowcem

5

@xBoMBoWiECx W sensie jak nikim? Bo na ten moment jest gwiazdą Reprezentacji Brazylii i PSG.O sukcesach zdobytych z Barcą też nie można zapominać.

1

@xBoMBoWiECx Jeśli Neymar jest nikim to w takim razie połowa piłkarzy też jest obecnie nikim bo nie osiagnela tego co Brazol.

konto usunięte

0

@koksik2700 mają tyle samo złotych piłek więc jak dla mnie może :D

5

@xBoMBoWiECx jeden z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia, prawdopodobnie zostanie najlepszym strzelcem w historii Brazylii, tysiące fanów na całym świecie, rozpoznawany przez miliony. To niezły nikt.

6

@koksik2700 Więcej razy zagrał w finale Ligi Mistrzów od 2015 niż Barcelona

0

@xBoMBoWiECx O korwistości :D
To poleciałeś haha

0

@xBoMBoWiECx ja to do Neymara nie mam nic

0

@masq No pewnie ale mistrz i zdobywca pucharu Francji to jednak dopiero piąty sort tych trofeów, i nikt mi nie wmówi ze woli być mistrzem Francji niż Hiszpanii czy Anglii, a nie dyskutujemy tu o gościu któremu brakło by potencjału na takie ligi więc nie można też pisać że wygrywa najważniejsze trofea.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?