- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
10
W 13 województwach jest o ponad 33 proc. więcej zgonów w październiku niż rok temu. Bez znaczenia, czy to zgony na covid, czy z przyczyn zapaści służby zdrowia. Pewne jest to, że czas na przygotowanie od wiosny nie został wykorzystany. A "droga środka" przyjęta jesienią przez rząd powoduje, że i gospodarka zdycha, i ludzie umierają.
0
@Przemek2323 Nie żebym bronił rządu, ale tak jest w wielu krajach Europy
1
@patry295 to tylko świadczy o zidioceniu Europy. Rządzą nami ludzie, którzy nie potrafią sobie poradzić z epidemią groźniejsze grypy.
O dziwo Chińczycy oraz Szwedzi dają radę. Paradoksem jest, ze i Białorusini dają radę. W dobie takiego przepływu informacji, masowe mogiły wyszły by na światło dzienne. Białoruś to nie Korea Północna.
0
@michal26 Chiny czy chociażby Wietnam, gdzie też sobie z koronawirusem dobrze radzą to zupełnie inna historia i zupełnie inna mentalność społeczeństwa. Tak samo zupełnie inny sposób podchodzenia do problemu od wspomnianej przez Ciebie Szwecji. W Wietnamie rząd nakazał siedzenie w domu i noszenie maseczek i nikt nawet się nie zająknął by protestować. Wszystko zostało zamknięte. Odmienna sytuacja jest w Szwecji gdzie główną role gra rozmieszczenie ludności w stosunku do liczebności. Poza tym mimo to w przeliczeniu na ilość mieszkańców w Szwecji nie wyglada to już tak kolorowo. Co do Białorusi to nie będę się wypowiadał, bo nie nie znam danych, natomiast wątpię czy dają sobie radę lepiej niż Polska czy Niemcy. To że nie słyszymy w mediach o masowym wymieraniu społeczeństwa białoruskiego, nie znaczy, że tam jest pięknie i kolorowo.
1
@patry295 Nie zgodzę się. Gdyby w Polsce OD RAZU przygotowano podstawę prawną, stosowano odpowiedni przekaz w mediach, pokazano strategie i przede wszystkim wprowadzono stan wyjątkowy i zamknięto kraj - inna beczka.
Tymczasem Rząd wymijał temat. Olał temat na wybory, co pokazało ludziom, że "chwila chwila...to jak w końcu z tym jest".
Skandalem jest to, że do dzisiaj nie na prawnego nakazu noszenia maseczek. Idioci nie potrafią tego załatwić.
Rząd chce iść na kompromisy i stosować umiarkowane rozwiązania. Tak się nie da. Albo jedno, albo drugie.
Oni planu nie mają żadnego