La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

38

Szkoda Ansu i tego urazu, ale pozostaje liczyć na to, że za te kilka miesięcy wróci do gry i szybko wejdzie na wysoki poziom, a po urazie nie będzie żadnego śladu. Mało kto wie, że 5 lat temu Fati jako zawodnik Infantilu A złamał nogę podczas derbowego pojedynku z Espanyolem. Z tego powodu pozostawał poza grą przez prawie cały rok. Wrócił do gry i dość szybko zaczął prezentować wysoką formę i dalej grał z zawodnikami starszymi od niego. Wciąż dominował, strzelał bramki. Dla chłopaka nie ma rzeczy niemożliwych. Niemal równe 3 lata temu (4 listopad 2017) debiutował w Juvenilu B, potem awansował do Juvenilu A i z drużyny U-19 trafił prosto do pierwszej drużyny. Trzy lata po debiucie w Juvenilu B stał się jednym z najważniejszych piłkarzy w pierwszym zespole FC Barcelony i zaczął liczyć się w dorosłej kadrze Hiszpanii. Fenomen.

1

@ViscaBarca123 Jednak kolano a złamana nogą co innego

0

@ViscaBarca123 Mocno trzymam za niego kciuki i trochę mnie uspokoiłeś (jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi) tą poważną kontuzją wcześniej i tym, że wrócił szybko do formy. Generalnie myślę, że otacza się właściwymi ludźmi i ma dobre podejście, podczas tej przerwy związanej z covidem dużo ćwiczył siłowo i zatrudnił specjalną osobę od tych treningów, więc widać że ma chłopak w głowie poukładane. Wróci i pozamiata :)

1

@Encore Jasne. Sam przechodziłem tą samą operację co Ansu i wiem, że nie jest łatwo szybko wrócić do formy. Oczywiście Fati będzie miał obok siebie najlepszych specjalistów i powrót do zdrowia będzie łatwiejszy. Zmierzam do tego, że chłopak ma bardzo silną psychikę i bariery pokonywał od dzieciaka. Nie zdziwię się jak wróci za trzy miesiące i dość szybko zacznie prezentować wysoką formę. Ale priorytetem jest wyleczenie urazu w 100%. Bez pośpiechu.

0

@ViscaBarca123 Czyli po tamtym urazie wrócił tylko silniejszy na to wychodzi :p Oby i tym razem tak było.

1

@Encore Owszem, ale wiesz, niektórzy gadają, że będzie jak z Asensio po tym urazie widziałem, tylko, że Asensio już przed urazem właściwie zgasł w sezonie 18/19 I nie rozwijał się już, każdy pamięta jego tekst o ciągnięciu wózka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?