- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1186 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1186 Culés
2
Kto pojedzie na Euro?
-Trzech bramkarzy. Wiadomo, że Szczęsny i Fabian. Trzecim będzie albo Drągowski, albo Skorupski, ale ja wziąłbym Gikiewicza. Trzeci bramkarz i tak jedyne co robi to podaje tylko wodę, a Gikiewicz to twardy facet z mocnym charakterem. Na pewno będzie trzymał niektórych za mordę.
-Ośmiu obrońców. Bereś, Kędziora, Glik, Bednarek, Walukiewicz, Rybus. Tutaj akurat nie powinno być wątpliwości. Na czwartego stopera wziąłbym albo Bochniewicza, albo Bielik, a na drugiego lo Puchacza, ale niestety pewnie pojedzie Reca. Też pytanie co z Gumnym. Gra w lepszej lidze niż Bereś i Kędziora, więc jeśli wywalczy sobie pierwszy skład w Augsburgu to może być różnie.
-Czterech skrzydłowych. Grosicki, Jóźwiak, Szymański, Frankowski. Według mnie nie ma innej opcji. Jest jeszcze Kądzior, ale on póki co kompletnie nie radzi sobie w la liga. No i Płacheta, ale to raczej melodia przyszłości.
-No i zostało 8 miejsc. I teraz pytanie jak będziemy grać. Dwoma pomocnikami i dwoma napastnikami czy trzema pomocnikami i jedynym napastnikiem? Narazie wszystko wskazuje na to, że ta druga opcja. Ale w takim razie sensowniej byłoby wziąć 6 pomocników i 2 napastników, a to by oznaczało, że na Euro nie pojedzie ktoś z dwójki Milik/Piątek. Narazie w o wiele lepszej sytuacji jest Krzysiu, ale jeżeli Arek w zimie odejdzie z Napoli to wszystko się może zmienić.
Krychowiak, Góralski, Moder, Zieliński, Klich, Linetty, Lewandowski, Piątek.
Ale oczywiście może być różnie.
To tylko moje typy, ale wcale się nie zdziwię, jeżeli będziemy grać 3pom i 1nap, a na Euro pojedzie Milik kosztem na przykład Linettego (który z pomocników ma chyba najsłabszą pozycję).
0
@Wossi61FCB
3 napastników to podstawa na taki turniej. Nawet przy grze 1 napastnikiem. Tym bardziej że nie mamy skrzydłowego który poradziłby sobie na 9. Chyba jedynym jest Kownacki ale przy jego formie to wiadomo że na turniej nie pojedzie.
Tylko pytanie czy kosztem pomocnika środkowego czy obrońcy. Ja mimo wszystko chyba zrezygnowałbym z jednego bocznego obrońcy. Bereszynski może grac na 2 stronach. Ewentualnie 4 środkowy obrońca, którego w razie potrzeby może zastąpić Krychowiak.
0
@Wossi61FCB Fabian, Szczęsny, Dragowski
Kędziora, Bereszynski ( liczę,że Gumny wygryzie Kędziora) Glik, Bednarek ,Walukiewicz, Bochniewicz, Puchacz, Rybus
Bielik, Klich, Linetty, Moder, Zieliński
Jóźwiak, Grosicki, Płacheta, Szymański
Lewy, Milik, Piątek
Jako, że kadra prawie na pewno zostanie wydłużona do 27-30 piłkarzy to znajdzie się miejsce dla Krychowiak, Recy, Góralskiego, Kamińskiego, Kadziora, Frankowskiego. Skorupskiego
Sam bym nie brał paru osób na czele z Krychowiakiem, ale jest covid i bardzo dużo osób pojedzie na to euro, także o miejsca się nie ma co martwić
0
@Wossi61FCB
BR: Szczęsny, Fabiański, Drągowski
PO: Bereszyński, Kędziora
ŚO: Glik, Bednarek, Walukiewicz, Bielik
LO: Rybus, Puchacz(ale pojedzie Reca)
ŚP: Klich, Moder, Linetty(ale pojedzie Krychowiak) , Góralski, Zieliński
PP: Grosicki, Kamiński
LP: Jóźwiak, Szymański
N: Lewandowski, Milik, Piątek