La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

8

Kasia Gandor dodała film o nierównościach w płacach kobiet i mężczyzn i w komentarzach ludzie tłumaczą jej że to nie jest wina dyskryminacji ale tego że mężczyźni są silniejsi fizycznie, wyrabiają więcej nadgodzin czy poświęcają więcej dla pracy. A w komentarzach jakże rzeczowo że "typy się zesraly", coś o konfederatach i incelach, albo że feminizm jest potrzebny,"faceci się zlecieli bo wiedzą lepiej"(ironicznie) "ile neandertali się zleciało", "o tyłu mężczyzn objaśniających nam świat".
Niby są za równouprawnieniem ale z drugiej strony mężczyźni nie mogą sprzeciwiać oskarżaniu ich o fikcyjną dyskryminacje płacową czy mówić o dyskryminacji w ich stronę bo powiedzą że "typy się zesraly"

konto usunięte

5

@Kusco15 Co za świat xDD :D

2

@Kusco15 szymon z kanału wojnaidei juz szykuje odpowiedz. Jak sam się śmieje. Miał być luzny piątek.

A tu stary materiał.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?