- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
9
"Neymar przyłącza się do kampanii zawodnik nie chce przedłużyć umowy z PSG i kontaktowało się z nim kilku kandydatów na prezydenta Barcelony. Neymar pokazał chęci i bardzo pragnie wrócić."
Neymar może być nazwiskiem rzuconym przez jednego z kandydatów by mieć większe poparcie w wyborach. Który z kandydatów mógłby się odważyć włączyć Neymara w swoją kampanie? Według mnie tylko i wyłącznie Laporta. Victor Font powiedział, że na pewno nie sprowadzi Neymara do Barçy. Laporta kilka miesięcy temu powiedział te słowa: "Na pewno odzyskam Neymara. Obecny zarząd nie był z nim szczery."
Laporta na początku łączył ze sobą Pepa Guardiolę, chciał by wrócił z nim w roli trenera, ale sam Pep zdementował informacje. Powiedział, że nie wróci do Barçy w roli trenera więc jedno bardzo głośne nazwisko mu odpada. Do dnia dzisiejszego nie ogłosił, że wystartuje w wyborach, nadal nie wiemy czym może "zaskoczyć", ale raczej spodziewam się głośne nazwiska, a jednym z nich może być właśnie Neymar. Czy jego powrót jest realny? W obecnych czasach oczywiście, że nie jest. Kandydaci nie powinni rzucać nazwiskami piłkarzy, których będą chcieli sprowadzić, jest to najgorszy forma kampanii, szczególnie biorąc pod uwagę obecną sytuację finansową Barcelony.
Sam Victor Font przyznał, że osoba, która będzie obiecywać super transfery, nie może być traktowana poważnie w wyborach, ponieważ pod względem ekonomicznym jest to niemożliwe. Ja osobiście od kandydata oczekuje jasnego projektu, opartego przede wszystkim na osobach, które mają odpowiednie doświadczenie by pełnić daną funkcję w klubie. Nie zależy mi na transferach i populistycznych słowach rzucanych na lewo i prawo. Głównie najważniejszą kwestią będzie nowy sponsor, pomysł na obniżenie długu klubu, ale w taki sposób by również marka Barcelony na tym nie ucierpiała i też normalnie funkcjonowała. Jak na ten moment od dłuższego czasu przekonuje mnie głównie właśnie Victor Font, który już od kilku lat przygotowuje się do tych wyborów i widać, że ma jasny plan działania i projekt oparty na osobach, którzy osiągnęli największe sukcesy w Barcelonie i osobach, dzięki którym Barcelona miała złote lata.
0
@BarcaInfo Font... Z jednej strony super, bo chce by Barcą kierowali osoby, które kochają ten klub, z drugiej strony, czy to nie przerodzi się w kolesiostwo i to co mieliśmy ostatnio, czyli nie ważne jak słabo gra piłkarz, to i tak będzie grać, bo jest kolegą Messiego. Wątpię, że Xavi posadzi na ławę swoich kolegów, z którymi grał. I drugie pytanie, co jak Xavi nie wypali?
1
@AlexDark00 Jakie kolesiostwo? Chce by na stanowiskach w klubie były osoby, które mają odpowiednie umiejętności. Przecież nie chce sprowadzić do Barcelony wszystkich byłych piłkarzy.
A co jak Xavi wypali? Gdy Pep Guardiola został trenerem to też było dużo wątpliwości. Na pewno mają jasny plan działa z Xavim w roli głównej.
0
@BarcaInfo O kolesiostwo mi chodzi w kontekście tego, że Xavi nie posadzi swoich byłych kolegów na ławie. Może wypali, może nie, ale co właśnie jak nie wypali?
2
@BarcaInfo Jeśli chodzi o Xaviego to Xavi nie może według mnie zostać trenerem jeżeli w klubie nadal są piłkarze z którymi grał w Barcelonie ponieważ wątpie żeby Xavi umiał posadzić takiego Pique na ławce.
0
@AlexDark00 Ale skąd wiesz, że nie posadzi? Już z góry tak zakładasz?
Jak nie wypali to pewnie mają alternatywę, to coś normalnego. Jeśli Xavi się nie sprawdzi w roli trenera z Barcelony, to nie znaczy, że Victor Font się nie sprawdzi w roli prezydenta klubu. Musimy zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądać, a nie z góry zakładać "a co będzie gdy nie wyjdzie" W ostatnich latach w Barcelonie już było tyle syfu, że teraz można jasno postawić na ludzi, którym można zaufać, a Xavi jest jednym z nich.
0
@BarcaInfo Spk, zgadzam się z tobą i Font wygląda sensownie, tylko chodzi mi o to, że takie opieranie na 1 karcie(Xavi) jest ryzykowne, bo może być to ryzykowne.
0
@BarcaInfo umówmy się nie po to Barca wychowała sobie Ansu i Konrada i kupowała Pedriego czy Trincao,żeby teraz w Neymarow się bawić
0
@BarcaInfo Żeby udało sprowadzić Neya to w grę musi wejść wymiana. Na myśl przychodzi mi Griezmann / Dembele.