- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1241 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1241 Culés
15
#WszystkoInfo - podsumowanie dzisiejszych informacji/plotek transferowych.
➥ Eriksen: "W tej chwili nie jestem w sytuacji, o jakiej marzyłem. Wydaje mi się, że każdy piłkarz chce grać najwięcej, jak to tylko możliwe, ale ostatecznie to trener decyduje, kogo wystawić na boisku. Zobaczymy, czy coś wydarzy się, gdy otworzy się okno transferowe." [TV2]
➥ Milot Rashica może w styczniu odejść z Werderu Brema, ale tylko za określoną kwotę. Faworytem do jego pozyskania jest Bayer Leverkusen. [Kicker]
➥ Środkowy obrońca Liverpoolu Joe Gomez przeszedł operację kolana. Teraz czeka go kilka miesięcy przerwy. [LFC]
➥ Nordi Mukiele znajduje się na radarze władz AC Milanu. Nieoficjalnie mówi się bowiem, że Lipsk oczekuje za swojego piłkarza 30M euro. Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2023 roku. [Bild]
➥ Rodrigo de Paul: "Chcę wygrywać i walczyć o trofea. Moim celem jest regularna gra w Lidze Mistrzów i dołączenie do drużyny, która tam występuje. Przygotowuję się do tego od dawna i mam nadzieję, że wkrótce dopnę swego. Wierzę, że przyszłość będzie dla mnie dobra." [FootballItalia]
➥ Letnie okno transferowe nie przyniosło wyczekiwanego powrotu Stephana El Shaarawy’ego do Romy, ale transfer ma zostać przeprowadzona już w zimowym okienku transferowym. [Calciomercato]
➥ Kai Havertz: "Chelsea zamiast Realu Madryt? Moim głównym celem było wybranie klubu z wizją. W Londynie mamy młodą drużynę naszpikowaną wieloma świetnymi zawodnikami. Celujemy wysoko, chcemy kreować okazje i je wykorzystywać. Taki sposób gry mnie motywuje, a tytuł zdobyty z Chelsea waży zdecydowanie więcej." [Bild]
➥ Real Madryt dołączył do grona klubów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Dominikiem Szoboszlaiem. Pieniądze ze sprzedaży Isco miałyby powędrować na transfer młodego Węgra. [AS]
➥ Kontuzja Fede Valverde może okazać się dużo poważniejsza, co wydłużyłoby czas oczekiwania na jego powrót nawet do czterech miesięcy. [Pedro Ripoll]
➥ Mateusz Borek: "Powinniśmy realizować marzenia. Z tego co się orientuję, jeśli wygramy naszą grupę, są bardzo duże szanse na turniej finałowy Ligi Narodów w Polsce. Nawet bez kibiców, byłaby to kapitalna informacja. To byłoby coś wspaniałego dla polskiego futbolu." [TVP Sport]
➥ Egipska federacja piłkarska poinformowała, że Mohamed Salah otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. [Goal]
➥ Liverpool rozgląda się za nowym obrońcą. Ich celem numer jeden jest Dayot Upamecano z RB Lipsk. [The Athletic]
Oznaczeni: @Chwytliwy @Kamil92 @Encore @MaTt_BarcaFan @Szicek10 @Baaarca95 @Simon_1899 @Szpenser
Wczorajszy wpis: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9263783#comment-9263783
0
@BarcaInfo Liverpool jest zdesperowany, ale akurat Dayot ma papiery na bycie Panem piłkarzem :)