- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1704 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1704 Culés
12
[Aktualizacja, 17.11.20]
Liczba głosów w skali kraju
Biden - 78 879 297 głosów (1,1268471 sasina)
Trump - 73 236 351 głosów (1,0462335857143 sasina)
1
@Chakalaka no no wielki sukces
1
@Chakalaka O żart o Sasinie. Takie nieśmieszne.
10
@AlexDark00
Nieśmieszne to jest wydanie 70 milionów złotych z kieszeni podatników na wybory, które się nie odbyły.
0
@NaFazieHitman czyli jak mniemam Zamieszania w Michigan i Nevadzie ciąg dalszy?
5
@Chakalaka Jeszcze mniej śmieszne jest ciągłe powtarzanie tego samego. Żart jest dobry, ale przez chwilę, ale jak powtarzasz go ciągle, to robi się żałosny.
0
@michal26 Wszędzie gdzie trzeba są składane pozwy pod przysięgą grożące wiezieniem federalnym na 5 lat
2
@NaFazieHitman Czyli zaczynamy zabawę na całego.
No i na to liczę!
1
@AlexDark00 ale jeżeli Ciebie nie śmieszy to musi oznaczać ze mnie tez ma nie śmieszyć ? Żart o Sasinie zawsze śmieszny.
0
@Mat_Cat Jeśli jest się za PO, to na pewno, w innym przypadku dla każdego człowieka powtarzanie czegoś w końcu się przejada i zamiast śmieszne, jest to żałosne. No ale ludzie z opozycji muszą tworzyć kółko wzajemnej adoracji, gdzie za 8463929473 żart o Sasinie dalej dostaje się poklask.
3
@AlexDark00 Trzeba powtarzać ten żart aby społeczeństwo nie zapomniało. Ile już było takich afer które następnie zostały zamiecione pod dywan
0
@AlexDark00 ja za PO nie jestem a żart śmieszy, wiec coś twoja teoria szwankuje.
1
@michal26 powinieneś to zobaczyć, facet który jest z Teenesee bo wyjechał tam 5 miesięcy temu ma oddany głos w Arizonie gdzie audyt nic nie wykrył, bo nie sprawdzano prawdziwości podpisów, tego jest mnóstwo
1
@NaFazieHitman Czyli wiele wskazuje, że fałszerstwa miały miejsce i były raczej nagminne. Mogły zatem wypaczyć wynik.
Oj bardzo ciekawe. Trump nie popuści i będę miał bekę jak to wygra xD